כל נסיעה לחו"ל כרוכה בעלויות רבות ובאופן טבעי כל אדם משתדל להקטין את סך העלויות ולחסוך בהוצאות מיותרות.

בעת תכנון הנסיעה מחפשים טיסות זולות יותר בחברות הלואו-קוסט, משכירים דירות שכורות דרך רשתות בין לאומיות במקום להזמין חדר בבתי מלון יוקרתיים ומחפשים הוזלה של תעריפי התקשורת.

סים בין לאומי בשיטה חדשנית

הסים החדש פועל בכמה שיטות מבריקות היוצרות חיסכון משמעותי של כ – % 80 בעלויות השונות של התקשורת מחו"ל.

  • בסיס הרכישה הוא הטענת הסים בעלות של 75 ₪, דבר שאפשר לבצע בסניפים רבים של רשות הדואר ברחבי הארץ. זאת לעומת העלות של חבילות תקשורת דרך החברות המובילות שעלותם נקבעת בהתאם ליעד הטיסה וברוב המקרים העלות גבוהה הרבה יותר מעלות הטענת הסים.
  • הלקוח מנצל עד תום את תכולתו של הסים ולקראת התרוקנותו הוא מקבל הודעה על כך שאם הוא מעוניין בהטענה נוספת, הוא יוכל להתקשר למוקד בשיחת חינם ולהטעין שוב את הסים.
  • בשיטה זו הלקוח מנצל את מלוא התכולה ובשובו ארצה כל היתרה שנותרה נותרת לזכותו והוא יכול לנצל אותה בנסיעה הבאה שלו לחו"ל במהלך ארבע השנים הקרובות. פרק הזמן הזה הוא ארוך ומתאים לכל אדם.
  • אם הסים מתרוקן ביום החזרה ארצה בין הטיסות, ברוב המקרים אין צורך לבצע הטענה נוספת כיוון שעם הנחיתה ארצה מחברים שוב את הסים הישראלי ויכולים לחזור ולהיות בקשר עם כולם.
  • כשרוכשים חבילת תקשורת גם אם מנצלים חלק קטן ממנה או את מחציתה, החיוב הוא מלא כך שבפועל הלקוח שילם הרבה יותר כסף עבור כל שיחה אם מבצעים שקלול מושכל של כל הנתונים הכספיים.

נוחות השימוש בסים החדש

הלקוח אינו צריך להיערך באופן מיוחד לקראת הנסיעה לחו"ל, הוא דואג שיהיה לו סים טעון. לאחר הנחיתה הוא מחליף את הסים המקומי שלו בסים הבין לאומי ותוך כמה דקות מתבצע סנכרון והוא יכול לגלוש כמו בישראל, לנהל שיחות, לשלוח ולקבל הודעות ועוד.

כל התקשורת מתבצעת באמצעות מספר הטלפון הסלולרי של הלקוח, לא דרך מספר חסוי. הלקוח ממשיך בהתנהלות הנורמטיבית שלו מול גורמים שונים שאפילו אינם יודעים שהוא בחופשה או בנסיעת עסקים בחו"ל, כיוון שהכול פועל בדיוק כמו בישראל.

בסופו של דבר, הלקוח משלם על כל הקיבולת התקשורתית שניצל ואם נותר "עודף" הוא יהיה בר שימוש בנסיעה הבאה כל שאין בזוז כספי כמו בחבילות התקשורת.

מה עושים עם 1 ג'יגה

נפח תקשורת זה שנראה קטן ולא משמעותי, הוא בדיוק הנפח הממוצע הדרוש לכל מי שנוסע לחופשה או לנסיעת עסקים מעבר לים. זמני התקשורת בעת הטיול או בין הפגישות הם מדודים ולכן הקיבולת מספיקה לכל מה שצריך. ההיקף כולל אפשרות להעלאת 5000 תמונות, 2500 דפי אינטרנט, 3000 התכתבויות במיילים, 200 שעות ניווט באחת מתוכנות הניווט הזמינות, 750 דקות הנאה ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ו – 200 שעות וידאו.  אין ספק כי מדובר על ניצול מקסימלי של הצורך בעת השהייה בחו"ל.

שימוש ב – WIFI ציבורי

בשנים האחרונות התברר שחיבורי הWIFI הציבוריים אינם מאובטחים כראוי, קל מאד לפרוץ דרכן ולכן זוהי  סכנה למשתמש ברשתות הללו כיוון שקיימת סכנה של כניסת וירוסים וכוחות סייבר שיגרמו נזקים שעלולים להיות בלתי הפיכים.

לכן, האופציה של שימוש בסים בין לאומי נוח וקל לתפעול עדיפה פי כמה על פני שימוש ברשתות לא מאובטחות שלאחר מכן יתברר הנזקים שהן גרמו.