מה אתם כבר יודעים על חבילות סלולר חול? ככל הנראה אתם מאמינים שחבילות סלולר בחו"ל יקרות, שאתם מקבלים מעט מאד בתמורה לכסף שאתם משלמים וכי כל חריגה שלכם מהחבילה תעלה לכם ביוקר.

רגע לפני שגם אתם מחליטים לוותר על רכישת חבילת סלולרי לחו"ל, רק בגלל התנאים המאוד לא נוחים, דעו כי ל-World8 ישנה בשורה משמחת עבורכם: חבילות סלולר חול כמו שלא הכרתם!

 

לנו לא משנה כלל אם אתם אוהבים לדבר, מעדיפים לסמס או פשוט לגלוש להנאתכם: חבילת הסלולרי לחו"ל שלנו מציעה לכם שירות משולש המורכב מהודעות, שיחות וגלישה באינטרנט. וכמה תשלמו על חבילה שכזו? 75 שקלים המעניקים לכם 100 דקות שיחה, 100 הודעות וגלישה בנפח של 1GB!

 

חבילה אחת שנותנת מענה לכל הצרכים שלכם!

 

אולי לפני עשרים שנה המטיילים שיצאו מישראל היו מסתפקים בחבילת חול מאד צנועה שהייתה מסתכמת באפשרות לבצע שיחות (מאד יקרות) אל הארץ.
כיום, כמעט ואין מטייל שיהיה מוכן לוותר על טלפון סלולרי לחול או על האפשרות לסמס ולגלוש בשלל היישומים, הרשתות החברתיות ומנועי החיפוש.

החבילה שלנו מעניקה לכם מענה מלא עם סלולרי לחו"ל, לכל צורך שלא יהיה לכם! חבילות סלולר לחול שהיו מוצעות עד לא מזמן, היו בהכרח מאד יקרות ולא נגישות. איתנו אתם יכולים לדבר, לגלוש ולסמס בלי לשלם בחורים בכיסים!

 

חבילות סלולר חול

 

דואגים לחבילת הסלולרי עוד לפני העלייה למטוס

ככל שתעשו יותר ארגונים לפני הנסיעה, כך יהיה לכם זמן פנוי יותר לאורך הטיול שלכם. מחבילות סלולר חול של World8 תוכלו ליהנות עם רכישת הסים הבינלאומי שלנו הזמין לכם ב-550 סניפי דואר! כך, מיד עם הנחיתה, אתם יכולים לחבר את הסים וליהנות מתקשורת חופשית וזמינה – זאת ללא כל תלות בחיבורי רשת חופשיים, סימים מקומיים וכיוצא בזה.

הסים של World8 כ-סלולרי לחו"ל לעומת סימים אחרים

 

אז מעבר למחיר המעולה והמענה המשולש, אילו עוד יתרונות יש בסים שלנו לעומת סימים אחרים?

 

  • אתנו אתם לא יכולים לחרוג – מה שמונע הוצאות בלתי צפויות.
  • לא סיימתם את החבילה? שמרו אותה לטיול הבא שלכם.
  • סים לאירופה? הרחבת חבילת גלישה באירופה ב-50 שקלים בלבד עבור 3GB.

 

חבילות סלולר בחו"ל

 

"אם אין חריגה, איך אוכל להגדיל את בנק הדקות שלי?"

 

אתנו אתם לא יכולים לחרוג – מה שגם אומר שאין מצב שתשלמו 75 שקלים על חבילה בסיסית, ובנוסף עוד כסף על תוספות בלתי צפויות. במידה והחבילה נגמרת לכם, אתם יכולים להטעין את הסים מחדש במחיר קבוע וידוע מראש. אל דאגה – תוכלו בשיחת חינם, גם מחו"ל, לבצע טעינה לסים וכך להמשיך לגלוש, לדבר ולסמס על פי הצרכים שלכם.

 

חבילות סלולר בחו"ל של World8 – מה תוכלו לעשות עם חבילת הגלישה בחו"ל?

 

כידוע, אנו מציעים לכם במסגרת דמי השימוש הקבועים של סלולרי לחו"ל, גם חבילת גלישה בחו"ל של 1GB. לעתים, התגובה שאנו מקבלים היא שנפח זה אינו מספיק. עם זאת, ברגע שאנו משקפים ללקוחות מה אפשר לעשות עם נפח גלישה זה, אנו מוצאים את כולם מופתעים! אז מה תוכלו לעשות עם חבילת הגלישה?

 

  • קריאת 3000 מילים (!)
  • גלישה ב-2500 דפי אינטרנט
  • 5000 תמונות בתוכנת המסרים – וואטסאפ
  • 200 שעות שלמות של ניווט
  • 750 דקות גלישה ברשת החברתית פייסבוק

 

אתם רוצים חבילת גלישה גדולה אף יותר? מי אנחנו שנגיד לכם לא? אנו מציעים לאלו מכם שמתכוונים לנסוע לאירופה, להגדיל מראש את חבילת הגלישה. חבילות סלולר בחו"ל של World8 בנויות בהתאם לצרכים שלכם!
כידוע, השימוש באינטרנט כיום מאד נפוץ, והמון משתמשים בוחרים במודע יותר לגלוש ופחות לבצע שיחות.

חבילת הגלישה המורחבת עבור גלישה בסלולרי לחול, מוצעת במחיר נוח לכל כיס, תוך שהיא זולה יתר מכל חבילה שתרכשו בחו"ל.