את הבשורות הטובות הללו כבר שמעו לא מעט ישראלים שעד לפני זמן מה נאלצו לרכוש חבילות גלישה יקרות מספקיות הסלולר. ישראלים אלו נסעו לטיולים ובמקום לגלוש להנאתם, חששו כל הזמן מפני חריגות והתבאסו לאחר חזרתם לארץ ואיבוד היתרה שנשארה להם. אין מה לעשות – כשרוכשים חבילות גלישה ולא מסיימים אותן – הכסף נעלם יחד איתן בעת החזרה לישראל. 

אך היום אפשר להניח בצד את החבילות היקרות שמעוררות תסכול רב ולומר שלום לחבר הנפלא שמלווה כל רוכש למשך 4 שנים – נעים מאוד לך – כרטיס הסים הבינלאומי!

כרטיס הסים הבינלאומי – כל כך הרבה יתרונות

כפי שצוין – הסים הבינלאומי משרת את הרוכשים למשך 4 שנים, כאשר כל משתמש יכול לטעון את הכרטיס בכל עת ומכל מקום בו הוא נמצא על ידי שיחת חינם למספר 191. בצורה זו אי אפשר להישאר לבד והמטיילים תמיד מחוברים ויכולים לגלוש להנאתם ולתקשר עם מי שהם רוצים. 

מעבר לכך, עם הסים הבינלאומי אין חריגות – דבר שעלול לקרות כאשר רוכשים חבילות גלישה מספקיות הסלולר. במידה שרוצים לדעת מהי היתרה, ניתן לבדוק זאת בקלות דרך האתר על ידי הקלדת המספר שמופיע בגב הכרטיס.

אבל כמה זה עולה? הנה עוד בשורה טובה: הכרטיס עצמו עולה 49 שקלים בלבד וניתן לטעון אותו ב-75 שקלים ולקבל 100 דקות או SMS 100 או GB1. במילים אחרות: כרטיס הסים הבינלאומי מאפשר למשתמשים לגלוש המון ולשלם מעט, כך שבהחלט מדובר על פתרון שיכול לחסוך הרבה מאוד כספים. 

אם לא די בזאת, יכולים אנשים שטסים לאירופה לשלם 50 שקלים נוספים ולקבל GB5 תוספת גלישה למשך שלושים ימים ממועד הנחיתה. 

כאן נציין שהסים הבינלאומי מתאים ל-150 מדינות, אז אם מחליטים לצאת למסע ברחבי העולם – זהו בדיוק הפתרון המתאים!

יתרון נוסף של הסים הבינלאומי שמשגע את הישראלים הוא שניתן לשמור על המספר הישראלי ואין צורך לעדכן אנשים לגבי מספר זר ולא מוכר. כל מה שצריך לעשות כדי להתחיל להשתמש במוצר זה להחליף את הסים באמצעות הסיכה שמצורפת לערכה, להמתין עד שהמכשיר קולט את הרשת ולאחר מכן לחייג את המספר 151 לצורך שיחת ניסיון. בהמשך, יישלח SMS עם המספר הישראלי. התפעול הפשוט מאפשר לנוסעים להשתמש במובייל מהרגע שבו הם נוחתים, להגיע אל היעד, לשלוח תמונות, לחייג בצורה פשוטה, לגלוש ולהשתמש במכשיר כרגיל.

נוסעים בתדירות גבוהה? נוסעים פעם אחת כל מספר שנים? אנשי עסקים? הסים הבינלאומי מתאים לכולם

הסים הבינלאומי שופע יתרונות והוא מהווה פתרון נפלא עבור אנשי עסקים שנוסעים לחו"ל בתדירות גבוהה, עבור אנשים שנוהגים לצאת לנופש מספר פעמים מדי שנה או עבור אנשים שטסים לחו"ל בתדירות נמוכה, שכן ניתן להעביר את הסים לקרוב משפחה או חבר וכל היתרה נשמרת תמיד עד לנסיעה הבאה. במילים אחרות: אם מטעינים את הסים, הכסף לא הולך לאיבוד ואין בזבוזים מיותרים.

את הסים הבינלאומי ניתן לרכוש בקלות דרך האתר שלנו – של חברת world8 ואף לקבל אותו עד הבית, כשהמשלוח ללא תשלום והכרטיס מגיע תוך 3 ימי עסקים (השליח משאיר את כרטיס הסים בתיבת הדואר). כמו כן, ניתן לרכוש את הסים הבינלאומי בסניפי דואר רבים, או ליתר דיוק: ב-550 סניפי דואר ברחבי הארץ. 

אם אתם מעוניינים להצטייד בסים הבינלאומי ורוצים לשאול אותנו שאלה, אתם מוזמנים ליצור קשר באמצעות הטלפון (ניתן לצלצל מהארץ או מחו"ל) במהלך שעות הפעילות שלנו ונשמח לעמוד לשירותכם.