גרמניה היא אחת המדינות שישראלים רבים טסים אליה הן לחופש והן לענייני עבודה. בירת גרמניה ברלין היא מעוז שופינג משמעותי באירופה, דבר שסוחף אליה טיילים רבים לאורך כל השנה. ישראלים רבים ביקרו בה כמה פעמים ולא יתנגדו לביקור נוסף.

טיסה לברלין

כדי ליצור טיסה כדאית, מחפש כל לקוח טיסות מוזלות בעיקר בטיסות הלואו קוסט, מלונות טובים שאינם גובים מחירים מופקעים או דירות בשיטת Air B&B. במסגרת זו הוא מעוניין להזמין גם אמצעי תקשורת בעלויות מופחתות אשר יקלו עליו במהלך הנסיעה.

כרטיס סים בברלין שהוא בינלאומי פותר את הבעיה הזו לחלוטין. מדובר בסים המוכנס למכשיר הסלולרי במקום הסים הישראלי, כשנוחתים בברלין. מרגע זה השימוש במכשיר החכם מתבצע בדיוק כפי שקורה בישראל ללא כל הכנה או שינוי.

אפשר להתקשר ארצה או למדינות אחרות, לקבל שיחות טלפון, לשוחח הודעות SMS או וואטס אפ, לקבל ולשלוח מיילים, ליהנות מהרשתות החברתיות כמו פייסבוק, אינסטגרם ואחרות, גלישה באתרים כמו יוטיוב ואחרים. העובדה שמשתמשים בטלפון בדיוק כמו בישראל יוצרת נוחות מקסימלית לכל הלקוחות. סך הנפח הוא 1 ג'יגה בייט, 100 דקות שיחה ו- 100 הודעות SMS.

רכישת כרטיס סים בברלין

לפני הטיסה, רוכשים באחד מסניפי הדואר את הסים הבינלאומי ומטעינים אותו בעלות של 75 ₪. מי שחושב שקיבולת זו אינה מספיקה עבורו, במיוחד אנשי עסקים המעבירים קבצים כבדים במיילים, יכולים לרכוש 2 ג'יגה בייט נוספים תמורת תוספת של 50 ₪.

העלות של הסים הבינלאומי הוא הרבה יותר נמוך מחבילות התקשורת שמשווקות על ידי חברות התקשורת בארץ ולכן מדובר בחיסכון משמעותי ביותר במיוחד עבור מי שטס הרבה לחו"ל.

במהלך ימי השהות מעבר לים, אם הסים עומד להתרוקן מקבל על כך הלקוח התראה והוא יכול להטעין באופן מידי את הסים באמצעות האינטרנט או בשיחת חינם למרכז השירות. תוך דקות ספורות הקיבולת מלאה שוב.

כרטיס סים בברלין

חיסכון כספי בעת שימוש בסים בין לאומי

באופציה של רכישת כרטיס סים בברלין, הלקוח מקבל תמורה מלאה לכספו. הוא מנצל את הדקות הדרושות לו לשיחה, הודעות וגלישה ועם הנחיתה ארצה הוא בודק מה נותר בסים.

כל הנפח שנותר ישמש אותו בגיחה הבאה לחו"ל כך שהוא לא מפסיד שקל בהליך זה. לעומת זאת אילו רכש חבילת תקשורת מהספקים השונים היה משלם את מלוא העלות גם אם ניצל תכולה מועטה מתוך הנפח הכללי.

אפשר להשתמש ביתרת הקיבולת עד ארבע שנים מיום הנסיעה לחו"ל כך שלכל נוסע יש מספיק זמן לתכנן את הנסיעה הבאה לברלין או ליעד אחר וליהנות מתקשורת זולה גם בטיסה הבאה.

שימוש בכרטיס סים בברלין

כשרוכשים סים בינלאומי אפשר להשתמש בו בברלין ואם נוסעים לטייל בערים אחרות בגרמניה הוא מבצע פעולה זהה ללא צורך בשינוי. גם אם בהמשך הטיול ממשיכים לאחת המדינות האחרות באירופה כמו אוסטריה לדוגמה, הסים ממשיך לעבוד ללא כל בעיה או צורך לבצע התאמה.

במהלך הנסיעה התחושה זהה לזו שקיימת בארץ כיוון שלא מבצעים כל שינוי במכשיר, מספר הטלפון הסלולרי נשאר כמות שהוא. כשהלקוח מחייג מברלין למכריו הם מזהים אותו על פי מספר הטלפון המוכר שלו, אין צורך בחיוג בשיטה אחרת וגם השימוש במיילים, ברישום SMS או הודעות וואטס אפ נותר ללא שינוי.

פתרון אידאלי לאנשי עסקים

עבור אנשי עסקים המגיעים בתכיפות גבוהה לברלין ולערים אחרות בגרמניה זהו פתרון אידאלי לניצול אפקטיבי של אפשרויות התקשורת ושל שימוש בסים בינלאומי באופן פשוט ונוח.