לפני שנדבר על סים בינלאומי להולנד, כמה דברים. הולנד מושכת שפע תיירים מדי שנה, למעשה מגיעים להולנד יותר -17,000,000 תיירים בכל שנה. האופניים הרבים, הגבינות ההולנדיות, טחנות הרוח שנמצאות בכפרים ובערים, המוזיאונים הייחודיים, האנשים החביבים, האווירה הנעימה, טיולי הפרחים, האומנות, המוזיקה, הבירה, התעלות ונופיה הירוקים והקסומים, הופכים את הולנד למדינה שפשוט כיף לטייל בה.

אם גם אתם החלטתם לבקר בהולנד הנפלאה, אתם הולכים ליהנות – ובגדול! אך כדי שתוכלו לשתף את כל החברים ובני המשפחה שלכם בחוויות, וכמובן – שלא נשכח את חבריכם מהרשתות החברתיות, יהיה עליכם לדאוג לפתרון תקשורת מתאים.

חבילות גלישה יקרות וסים מקומי עם מספר זר – כן, יכול להיות יותר טוב

עד לפני מספר שנים, היו ישראלים רבים רוכשים חבילות גלישה, החבילות הללו, כידוע, יקרות מאוד, מסכנות את המשתמשים בעלויות נוספות שעלולות להיווצר בשל חריגות ונגמרות ברגע שחוזרים לארץ, כך שאם המשתמש לא סיים את החבילה – הוא יכול לנפנף לכספו לשלום.

האופציה הנוספת היא לרכוש סים מקומי, אך גם במקרה זה עשויות להתעורר בעיות. מעבר לכך שלא כיף להגיע לא מצוידים מהבית ולרכוש את הסים במדינת היעד כשמקווים שהכל יעבוד, הסים המקומי דורש מהמשתמשים להחליף את המספר ולעדכן את אנשי הקשר שלהם לגבי המספר הזר.

לצד האפשרויות הללו, ישנה אופציה נוספת ובמידה שבוחרים בה, ניתן לסדר את כל ענייני התקשורת כבר בארץ, לחסוך כספים, לשמור על המספר הישראלי וליהנות מיתרונות רבים נוספים. זאת עם סים בינלאומי להולנד.

הסים הבינלאומי של חברת world8 – כרטיס שכדאי לכם להכיר

אז חושבים על רכישת סים בינלאומי להולנד? הפתרון הטוב ביותר עבור ישראלים שמטיילים ברחבי העולם הוא הסים הבינלאומי. לאחר שתכירו את הסים הבינלאומי של החברה שלנו – world8, לא תבינו כיצד הסתדרתם עד כה, ואם תבינו, תרגישו שבזבזם הרבה מאוד כסף ושיכלתם בהחלט ליהנות מפתרון נוח יותר.

בין יתרונותיו הרבים של סים בינלאומי להולנד יש לציין את העובדה שהוא משרת את המשתמשים במשך 4 שנים, כך שלאורך תקופה זו אין צורך לדאוג לפתרונות תקשורת כשטסים לטיולים ברחבי העולם. כמו כן, ניתן להעביר את הסים לאדם אחר שטס לחו"ל. נוסף על כך, וכפי שציינו – הסים מאפשר לכם להגיע מצוידים לטיול ולשמור על המספר הישראלי שלכם.

רכישת סים להולנד עולה 50 שקלים, כאשר תמורת 75 שקלים מקבלים GB1 גלישה או 100 SMS  או 100 דקות. אם תחשבו על זה, מדובר על נפח גלישה גדול ביותר שיאפשר לכם לשלוח 5,000 תמונות בוואטסאפ, לגלוש ב-2,500 אתרים באינטרנט, לשלוח 3,000 מיילים, לצפות בסרטונים ביוטיוב במשך 200 דקות, לגלוש בפייסבוק במשך 750 דקות ולנווט בדרכים במשך 200 שעות.

במידה שתרצו להוסיף נפח גלישה (עוד על: מחיר גלישה בחו"ל), תוכלו לשלם 50 שקלים נוספים (כשמדובר על מדינות באירופה כמו הולנד) וליהנות מתוספת גלישה של GB5 שתהיה תקפה ל-30 ימים מהנחיתה. את כרטיס הסים תוכלו לטעון מכל מקום ובכל שעה על ידי הקלדת הספרות 191, מדובר על שיחה ללא עלות.

מתחילים לחסוך כסף וליהנות מיתרונותיו הרבים של הסים הבינלאומי

במידה שאתם רוצים ליהנות מהיתרונות הרבים של סים בינלאומי להולנד, תוכלו להזמין אותו מהאתר שלנו ולקבל משלוח לתיבת הדואר שלכם תוך 3 ימי עסקים וללא תשלום.

כמו כן, תוכלו לרכוש את הסים בסניפי דואר רבים שנמצאים בין היתר: בתל אביב, ראש העין, הרצליה, בת חפר, צור יגאל, נתניה, אלעד, טירה, כפר מונש, כפר סבא, בני ברק, רמת גן, גבעת שמואל, גבעתיים, הוד השרון, פתח תקווה, רעננה ובסניפים נוספים.

אתם מוזמנים לצור קשר ולשאול כל שאלה. נשמח לעמוד לשירותכם.