כמה עולה גלישה בחו"ל? שניה! אחרי שארזתם את פריטי הלבוש היפים ביותר, את כלי הרחצה והדפסתם את כרטיסי הטיסה – אתם מוכנים לצאת לדרך.

אם הייתם בטוחים כי הסידור היחיד שיש לכם מחוץ לבית הוא להמיר את כספכם הישראלי לכסף המקומי של היעד אליו אתם נוסעים, כדאי שתחשבו שוב.

רגע לפני הנסיעה המרגשת אל נתב"ג, עצרו גם אתם בסניף הדואר הקרוב אל ביתכם ורכשו כרטיס סים לחו"ל.

גם אם אתם בטוחים ש"יהיה בסדר" וגם אם אתם מעדיפים להתחבר לרשת אלחוטית מאשר לשלם על חבילה השייכת רק לכם, דעו מדוע גם אתם צריכים להיערך מראש עם חבילת השיחות והגלישה שלכם ולא לשאול את עצמכם כמה עולה גלישה בחו"ל ברגע האחרון.

לא משנה מהי מטרת הנסיעה: אתם צריכים להיות מחוברים

בעבר הלא כל כך רחוק, מטיילים שחזרו מחו"ל נאלצו להתמודד עם חשבונות מנופחים של אלפי שקלים, לבצע שיחות שימור מצד חברות הסלולאר ולהתנחם בפשרה בדמות זיכוי חלקי. התוצאה? החוויה שלכם נפגעה משמעותית רק בגלל אותה חבילה לא הוגנת.

עם World8, גם אתם יכולים לשמור על קשר מבלי לפחד על הכיס ומבלי לפחד כי תחרגו מתקציב הטיול שלכם! חבילות גלישה בחו"ל מוצעות לכם במחיר הוגן של כ-75 שקלים בלבד.

בתמורה, תוכלו לקבל מענה משולש ושלם:

 • גלישה בנפח של 1GB
 • 100 דקות שיחה
 • 100 הודעות SMS

אז כמה עולה גלישה בחו"ל?

לא משנה כלל מהי מטרת הנסיעה שלכם: ביקור משפחה, נסיעת עבודה או טיול אחרי צבא – הבטיחו גם אתם כי תהיו זמינים ליקרים לכם, וכי גם אתם תוכלו לתקשר בכל רגע נתון עם הארץ.

מחיר שיחות בחו"ל

יש מחיר לשקט נפשי – והוא נמוך משתוכלו לדמיין!

שיחות וגלישה בחול לא יקרעו לכם את הכיס – לפחות לא איתנו!

כשלקוחות שומעים את המחיר הדו ספרתי שלנו, מנסים להבין שוב ושוב מהן השורות הקטנות.

לשמחתכם, השורות הקטנות הן בעיקר מחוות שירותיות שאנו שמחים להעניק לכם:

 • עם החבילה שלנו אתם לא יכולים אף פעם לחרוג
 • החבילה שלכם ל-4 שנים מרגע הרכישה!
 • הסים רב שימושי ואינו מוגבל ליעד מסוים
 • נוסעים לאירופה? חבילת הגלישה שלכם יכולה להיות גדולה אף יותר

75 שקלים בלבד עבור שיחות וגלישה בחול!

אנו מציעים מחיר שיחות בחו"ל, כולל גלישה כמובן,  הנגיש לכל הקהלים את חבילת החו"ל הנחוצה! למרות שהמון פעמים נדמה כי אין כל רצון לתקשר עם הארץ בחופשה, המציאות היא הפוכה: ככל שיותר רחוקים, כך יש צורך לשמור על קשר, לוודא את שלומם של כל היקרים ולהיות מעודכנים בכל המתרחש.

קרה ובכל זאת התנתקתם מהשגרה לטובת מינוף החוויה שלכם מהטיול? אל דאגה!

אנחנו לא מגבילים אתכם בפרק זמן של חודש שבו תוכלו לנצל את החבילה. למעשה, אנו מעודדים אתכם להמשיך ולטייל – זאת מאחר והחבילה שלנו תקפה לכם ל-4 שנים!

מה זה אומר? שאם נותרו לכם 44 דקות, 14 הודעות ו-800 מגה בייט גלישה – תוכלו לנצל אותם בנסיעה הבאה שלכם!

כמה עולה גלישה בחו"ל

"רק 1GB? זו חבילה קטנה מדי!"

נשמח להגדיל לכם את חבילת הגלישה ולקלוע בדיוק מושלם לצרכים שלכם. עם זאת, רגע לפני שאתם ממהרים לחשוש כי החבילה תיגמר לכם לאחר המייל העשירי, דעו מה תוכלו לעשות עם חבילת גלישה בנפח המוצע לכם:

 • 3000 מיילים
 • 750 דקות בפייסבוק
 • 200 שעות ניווט
 • 2500 דפי אינטרנט

הייתם בפריז וגם ברומא ואתם מתכוונים לטייל באירופה (למידע על סים לאירופה) גם בטיול הבא שלכם? חבילת הגלישה המורחבת שלנו תקפה לאלו מכם שנוסעים לטייל ביבשת הסמוכה.

אנו שמחים להציע תעריף הוגן של 50 שקלים בלבד עבור הרחבה של 3GB.