אם תשוטטו לכם ברחוב ותביטו על האנשים שנמצאים מסביבכם, וודאי תראו שרובם אוחזים במכשיר המובייל שלהם, אפילו אם הם לא מסתכלים עליו. כמובן, שבמקרים רבים הם יבהו במכשיר היקר.

הצורך במובייל שלנו הפך להיות ממש בסיסי ומדהים לחשוב איך ההורים שלנו והסבים שלנו התנהלו במהלך היום יום ללא חיבור מתמיד לאינטרנט – איך הם יכלו לשבת במשך שעות ליד הטלפון הקווי שבביתם ולהמתין לשיחה שהייתה חשובה להם, איך הם היו שולחים מכתבים ואיך הם יכלו פשוט להיעלם לקרובים ולחברים שלהם כאשר הם נסעו לחו"ל.

כך או אחרת, וכפי שצוין – הימים הללו עברו חלפו, והיום, אפילו ההורים והסבים שלנו דואגים ברגע שאנו לא עונים תוך פרק זמן קצר.

היום, אנו גולשים כל הזמן, בין אם מדובר על ימי חול, חגים, שבתות או חופשות שבמהלכן אנו משתמשים במובייל כדי לנווט בדרכים, לשלוח תמונות לחברים ומבני המשפחה, לעלות סטטוסים ותמונות לפייסבוק ולמצוא כל מידע אחר שנחוץ לנו.

גלישה בחו"ל – כי קשה מאוד (לרוב האנשים) להסתדר בלעדיה

ניתן להבין שגלישה בחו"ל הפכה להיות דבר הכרחי ביותר עבור המטיילים, אך מכיוון שרוב הנוסעים לא רוצים להסתמך על קיומה של רשת Wi-Fi בבית המלון או במסעדה שבה הם נמצאים ונסיעה ללא האפשרות לגלוש באינטרנט גורמת לנוסעים לשלם סכומים גבוהים ביותר, יש למצוא פתרונות אחרים – משתלמים, נוחים ויעילים יותר.

כמובן שניתן לרכוש חבילת גלישה מחברת הסלולר, אך גם פתרון זה אינו מיטבי, שכן החבילות יקרות מאוד ובמידה שלא מסיימים אותן, הכסף נעלם לו עם החזרה לארץ.

מעבר לזאת, כבר היו מקרים בהם חברות הסלולר לא שלחו למשתמשים הודעה על חריגות, והמשתמשים נאלצו לגלות שהם נדרשים לשלם סכומים גבוהים עם חזרתם אל הארץ.

גלישה בחו"ל – הכי פשוט, נוח ומשתלם

הסים הבינלאומי – מצטיידים בסים ונוסעים לטייל

הסים הבינלאומי הינו שחקן חשוב בזירת פתרונות התקשורת בחו"ל, וישראלים רבים שגילו את היתרונות שלו, נהנים להשתמש בו כאשר הם מטיילים במדינות שונות ברחבי העולם.

הסים הבינלאומי מאפשר למשתמשים ליהנות מ- GB1 גלישה או 100 SMS או 100 דקות תמורת 75 שקלים בלבד (יש לציין שהכרטיס עצמו עולה 50 שקלים).

במידה שטסים לאירופה, ניתן לשלם 50 שקלים נוספים ולקבל תוספת גלישה של GB5 – כך שגם הגולשים "המסורים" ביותר מרגישים שהם תמיד בעניינים.

הסים הבינלאומי משתמש את הרוכשים למשך 4 שנים. במהלך השנים הללו ניתן לגלות את העולם בלי לדאוג בנוגע לאמצעי התקשורת בכל פעם מחדש. ניתן גם להעביר את הכרטיס מאדם לאדם ולחסוך לקרובים את הצורך למצוא פתרונות תקשורת ואף לשלם על חבילות יקרות שאינן משתלמות.

במידה שהיתרה מסתיימת, ניתן לטעון את הכרטיס מכל מקום ובכל שעה, כל מה שצריך לעשות זה לחייג 191. האפשרות לטעון את הסים מכל מקום ובכל שעה מונעת מצב של חריגות וזהו יתרון גדול שמאפשר למשתמשים להימצא עם היד על הדופק ולמנוע הפתעות לא נעימות.

יתרון נוסף של הסים הוא שניתן לשמור על המספר הישראלי ואין צורך להחליפו במספר זר (כפי שיש לעשות במקרה שרוכשים סים מקומי).

 World8 – מסתובבים בעולם עם הכרטיס הקטן. רוצים גם?

אם אתם מעוניינים להצטרף למעגל הלקוחות המרוצים של החברה שלנו – World8, אתם מוזמנים לרכוש את הסים וליהנות גם אתם מכל יתרונותיו.

תוכלו לרכוש את הסים הבינלאומי במגוון סניפי הדואר או להזמין אותו מהאתר שלנו.

זקוקים למידע נוסף? צרו קשר, אנחנו כאן בשבילכם.