המצאה ישראלית מתוחכמת ויוצאת דופן יצרה דפוס התנהלות חדש בכל הקשור לתקשורת כשנמצאים בחו"ל. הפתרון המבריק והפשוט מאפשר לטיילים בחו"ל ליהנות מתקשורת שוטפת וזמינה בכמאה חמישים מדינות, רובם מדינות אירופאיות ומקצתן מדינות אחרות בעולם.

פריפייד סים ישראלי

מדובר בכרטיס סים ישראלי אשר הלקוח משלם עבורו מראש – פריפייד כדי להטעין אותו בקיבולת של 1 ג'יגה. העלות היא 75 ₪ וברגע שהלקוח נוחת בחו"ל הוא מבצע החלפה של הסים הישראלי מול הסים לשימוש בחו"ל ובו ברגע הוא נהנה משירותי תקשורת יעילים ומתקדמים.

אנשי עסקים שזקוקים לעיתים לנפח גדול יותר כמו לדוגמה חמישה ג'יגה, יכולים לרכוש סים המכיל כמות זו תמורת 50 ₪ נוספים. השימוש בסים מסוג זה יוצר חיסכון מאד משמעותי של כ – % 80 בעלויות התקשורת לצורך הנסיעה לחו"ל.

הנושא החשוב ביותר בעת רכישת הסים לחו"ל הוא העובדה שהלקוח משלם בפריפייד את העלות האמיתית בהתאם לניצול שירותי התקשורת. אם הלקוח השתמש במחצית מהזמן שהוקצה לו, המחצית השנייה נשמרת עבורו והוא יוכל לנצל זאת בנסיעה הקרובה שלו מעבר לים.

בנסיעה הבאה הוא ייהנה מהזמן תקשורת שנותר לו ולאחר מכן במידת הצורך ירכוש זמן נוסף . בשיחת טלפון פשוטה הניתנת בחינם, הלקוח מוסיף לו זמן תקשורת בכמות הנראית לו כנחוצה בעת השהייה בחו"ל.

גם אם ההערכה שלו הייתה שגויה והוא ניצל הרבה פחות מהתכולה, הדקות הללו אינן הולכות לאיבוד והוא יוכל להשתמש בהן בנסיעה הבאה.

פריפייד סים ישראלי

חבילות תקשורת עבור נסיעות לחו"ל

חבילות התקשורת שהזמינו הנוסעים לחו"ל, כללו את כל אמצעי התקשורת הנחוצים אך העלויות היו גבוהות הרבה יותר מאשר עלות הסים הבין לאומי.

בחבילת התקשורת הלקוח מחויב מיום ההמראה ועד יום הנחיתה עבור השימוש באופציה זו. המחיר נקבע מראש ואינו משתנה בהתאם לכמות הצריכה שבוצעה בפועל. גם אם הלקוח השתמש רק בעשירית מהחבילה, הוא עדיין ישלם את מלוא המחיר לא הנחות או הטבות.

לעומת זאת בעת השימוש בסים הבין לאומי משלמים בדיוק בהתאם לצריכה והעודף נשמר לנסיעה הקרובה כך שמדובר בעסקה הוגנת והגונה. פרק הזמן המקסימלי שהדקות הללו נשמרות הוא ארבע שנים כך שברוב המקרים הישראלים נוסעים לחו"ל ומנצלים את זמן האוויר שנותר להם כך שהכסף אינו הולך לאיבוד.

פריפייד סים ישראלי

פיתוח ישראלי חדשני

הפיתוח החדשני כובש נוסעים רבים אשר מעוניינים להפסיק לרכוש את חבילות התקשורת היקרות ובמקום זאת הם רוכשים סים בפעם הראשונה ומטעינים אותו בהתאם לצורך בארץ לפני הנסיעה המתוכננת לחו"ל או לחילופין מחו"ל בשיחת חינם והטעינה נכנסת לתוקף תוך כמה דקות.

שיטה זו מתאימה לכל חברת התקשורת המלוות בדרך כלל את הצרכן הישראלי כך שהשימוש בסים הבין לאומי לתקופה הקצרה בחו"ל הוא אפשרי ולא יוצר כל בעיה טכנית.

שימוש ברשתות אינטרנט לא מאובטחות בחו"ל

מי שמתחבר באמצעות הסים הבין לאומי החדש, נמנע מהצורך להשתמש ברשתות אינטרנט ציבוריות וחופשיות, הסיבה לכך היא חוסר אמינותן של הרשתות הללו.

בבדיקה שנערכה הסתבר שישראלים רבים המגיעים לחו"ל מתחברים לרשתות אינטרנט ציבוריות שאינן מאובטחות ולכן הגלישה בהן היא באופן חופשי ללא עלות, בעיקר במקומות ציבוריים הומי אדם כמו שדות תעופה או תחנות רכבת ענקיות.

לשימוש ברשתות הללו יש השלכות מרחיקות לכת כיוון שדרכן יכולים לחדור גורמים עוינים למכשיר הסלולרי לגרום נזקים, הפצת וירוסים או מלחמת סייבר שחלקם הם בלתי הפיכים.

לכן, הרבה יותר בטוח לרכוש כרטיס סים לאומי חדשני ולהשתמש בו בבטחה.

למחירון המלא של שחיות וגלישה בחו"ל – היכנסו