טסים למדריד? וודאי אתם מתרגשים לקראת חוויה סוחפת וייחודית באחת הערים הססגוניות בעולם. מדריד התפתחה המון בעשור האחרון והיא שילוב מושלם בין תרבות, חיי לילה מסעדות ובארים הפתוחים עד השעות הקטנות של הלילה, ארכיטקטורה, היסטוריה וכמובן קניות. אם יש לכם מספיק זמן, תמיד תוכלו להשכיר רכב באחת מהסוכנויות המוכרות ולטייל קצת באזור, יש המון מה לראות. כחלק בלתי נפרד מהנסיעה שלכם, אתם וודאי רוצים להישאר מחוברים ומתלבטים לגבי רכישת סים מקומי במדריד.

כל השימושים בסים אחד

לא משנה אם אתם נוסעים לחופשה, הופעה, תערוכה חשובה או נסיעת עסקים, אתם וודאי זקוקים לסמארטפון שלכם כדי שתוכלו לבצע את כל הפעולות שאתם רגילים: גלישה ברשת האינטרנט, חיפוש אחר מסעדות, אטרקציות ומקומות שווים בעיר, הורדת אפליקציות של מקומיים או תיירים כדי שתוכלו לעשות שימוש במגוון של הטבות ושירותים כמו השכרת אופניים למשל או רכישת כרטיסים לרכבת, שימוש באפליקציות הניווט השונות הן ברגל והן ברכב, העלאת תמונות וסרטונים, גלישה ברשתות החברתיות ועוד.

סים מקומי בספרד- מה זה אומר?

שלושת החברות הגדולות בספרד מהן תוכלו לרכוש סים מקומי מדריד הן Movistar, Vodafone ו- Amena. יש שתי אופציות בכל חברה. או לשלם סכום כולל, או לשלם לפי מה שאתם משתמשים בפועל. היזהרו מהאופציה השנייה כי אתם צפויים לשלם כסף בלי שאתם באמת שמים לב כמה אתם משתמשים בטלפון וכמה גלשתם.

לפני שאתם מחליטים לרכוש סים מקומי במדריד באחת החברות הללו, חשוב שתיקחו בחשבון מספר שיקולים כמו כמה זמן אתם מבלים בספרד (רוב החבילות מוגבלות בזמן), האם אתם מתכננים לצלצל לישראל או האם אתם זקוקים רק לשיחות מקומיות בתוך ספרד, האם תוכלו לנצל את השירותים האינטרנטיים וכך להוזיל עלויות כמו למשל שיחת וואטסאפ.

אחד החסרונות שברכישת חבילות סלולר בחו"ל הוא בכך שרוב החבילות לא מתאימות לתיירים, אלא רק למי שנשאר זמן רב בספרד. חיסרון נוסף, הוא שרוב החבילות מוגבלות בזמן ולכן אם שילמתם על חבילה מראש ולא ניצלתם אותה עד הסוף, לא תוכלו שוב לנצל את מלוא הסכום.

למרות החסרונות הללו, אין ספק שרכישת סים מקומי במדריד זו אופציה טובה בהשוואה למה שחברות הסלולרי בישראל מציעות ובהחלט תוכלו לחסוך כאן לא מעט כסף.

סים בינלאומי – מתגבר על כל החסרונות של סים מקומי ברחבי העולם

הרשו לנו להציג בפניכם את World 8. סים בינלאומי במחיר מצחיק שפשוט שבר את השוק בכל הנוגע לשימוש בסמארטפון לחו“ל. בעלות של 75 שקלים בלבד תוכלו ליהנות מ- 100 דקות שיחה לארץ, 100 הודעות ו- 1GB של גלישה. בכל הזדמנות תמיד ניתן להטעין את הסים עם שירות שפעיל 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. תוכלו גם להוסיף חבילה גלישה של 5GB בעלות של רק 50 שקלים.

היתרון המרכזי של World 8 הוא בכך שאתם בעצם משקיעים סכום מסוים והוא לא נעלם לכם. כלומר גם אם נסעתם לחו“ל לאחד מ- 150 היעדים שלנו ולא ניצלתם את כל החבילה, הסכום הזה נשאר אתכם למשך 4 שנים. כלומר גם אם לא תדעו יותר לחו“ל בתקופה הקרובה, עדיין תוכלו עוד שנה, שנתיים או שלוש לנצל את מה שנשאר בסים. אין את זה בשום מקום אחר. כל החבילות וכל הסימים המקומיים מוגבלים בזמן.

בנוסף, ברגע שאתם בוחרים את World 8 כפתרון התקשורת שלכם בחו“ל, כבר מרגע הנחיתה יש לכם סמארטפון פעיל עם כל השירותים שאתם רגילים מהארץ.

אז למה אתם מחכים?!? הצטרפו לעוד אלפי ישראלים שכבר גילו את World 8 ולא מוכנים לוותר עליו כשהם נוסעים לחו“ל.