"Roaming" שפירושו נדידה, מתייחס לאפשרות של מנוי סמארטפון לנדוד מהרשת המקומית לרשת משלימה במקרים בהם הרשת המקומית לא מאפשרת לו לתקשר במקום הימצאותו. במקרים רבים יש צורך בשירותי נדידה כאשר נמצאים בחו"ל ומעוניינים לתקשר באמצעות המובייל – לקבל שיחות, לשלוח הודעות, לגלוש באינטרנט ולהשתמש בשירותים נוספים. את שירותי הנדידה מספקות חברות בינלאומיות או מקומיות, ולכן, במקרה שנוסעים לחו"ל, יש לבדוק שהמכשיר בו מחזיקים יכול לבצע נדידה ביעד אליו טסים. כמו כן, צריך לפנות אל החברה הסלולארית ולהירשם לשירות מראש.

המחירים של שירותי הנדידה גבוהים מדי! מה ניתן לעשות?

למרות שהישראלים ידועים בחיבתם העזה לטיולים בחו"ל וניתן לראות שבחגים הם מציפים את שדה התעופה, השוק הישראלי לא מתכוונן לקראתם. למרות הצורך של רבים להישאר מחוברים למדיות גם במהלך החופשה, התעריפים של שירותי הנדידה שמציעות החברות הישראליות גבוהים הרבה יותר מהמחירים שמציעות חברות אירופאיות שונות.

יחד עם זאת, המחירים הנמוכים שמציעות החברות האירופאיות מוכיחים שניתן לספק שירותי נדידה במחירים הרבה יותר נמוכים מהמחירים שהחברות הישראליות גובות, ומכאן, שאולי בעתיד יהיה זול יותר להשתמש בשירותי הנדידה.

בינתיים, יש לישראלים דרך אחרת שמאפשרת חיבור פשוט, נוח וזול. הדרך הזו מתאפשרת באמצעות כרטיס סים לחו"ל.

שירותי רומינג מוזלים לחו"ל

כרטיס סים לחו"ל – שירותי רומינג מוזלים שמקלים על הכיס

כרטיס סים הוא פתרון מצוין עבור אנשים שטסים לחו"ל ולא מעוניינים להתנתק מהסמארטפון. כרטיס הסים עונה על הצורך משום שהוא לא כולל חבילת דקות בסיסית בלבד, אלא מאפשר שימוש בחבילה נרחבת יותר.

אנשים שרוכשים כרטיס סים יכולים לגלוש באינטרנט, לשלוח הודעות ולשוחח. העניין הוא שיש מגוון נרחב של חברות שמציעות כרטיסי סים וכל אחת מציעה שירותים ומחירים שונים מהאחרת. כדי לבחור את החברה המתאימה ממנה יתקבל השירות, רצוי לבדוק בראש ובראשונה מהם הצרכים האישיים.

במידה שמזמינים מלון שמספק בין היתר שירות אינטרנט אלחוטי ללא תשלום נוסף, ייתכן שניתן לבחור בחבילה קטנה יחסית. במידה שהמלון לא מציע שירותי אינטרנט אלחוטי, מספק את השירות אך דורש תשלום נוסף או במקרה שהתכנון הוא לא להישאר כמעט במלון, יתכן שיהיה צורך בחבילת גלישה לחו"ל גדולה יחסית. כמובן שהדבר תלוי ברצונו של הנוסע, יש אנשים שלא אוהבים להיות מחוברים כל הזמן והם יסתפקו בחבילה קטנה שתאפשר להם לתקשר רק במקרה הצורך ולא כדי לשלוח תמונות והודעות לחברים במשך כל ימי החופשה.

פרמטר נוסף בו יש להתחשב הוא היעד אליו נוסעים. מחירי הסים משתנים בהתאם למדינה בה נמצאים ויש להכיר את החוקים והמחירים.

 

שירותי רומינג מוזלים לחו"ל

חברה שמספקת שירות רומינג מוזלים לחו"ל

חברה שמספקת שירות רומינג מוזלים לחו"ל תאפשר ללקוחותיה לרכוש סים בעלות נמוכה בתמורה ללא מעט דקות, הודעות וזמן גלישה. כמו כן, החברה תציע חבילה מורחבת שתכלול תוספת גלישה בסכום נמוך.

אחד הדברים שחשוב לבדוק לפני שרוכשים את החבילה נוגע לחריגות. חברה אמינה תגביל את השימוש במידה שהלקוח סיים את החבילה. בצורה זו יהיה ניתן להישאר עם היד על הדופק ולהימנע מהוצאות גבוהות.

היום ניתן לרכוש סים לחו"ל גם מחברות שאינן מגבילות את השימוש למספר ימים, אלא מאפשרות לרוכש להשתמש בסים למשך 4 שנים! סים מסוג זה יאפשר למשתמשים שחזרו לארץ ולא סיימו את החבילה להשתמש בסים שוב בטיסה הבאה ואף להעביר אותו לאדם אחר שטס לחו"ל. אם לא די בזאת, ניתן למצוא גם חברות שמציעות אפשרות להטענת הכרטיס בכל שעות היממה ומכל מקום.

חברה איכותית ואמינה שמספקת שירותי רומינג לחו"ל יכולה להפוך את כל חווית השימוש בסמארטפון בחו"ל לנוחה, פשוטה וזולה. במצב זה לא יהיה צורך לחשוב יותר מדי על ההוצאה ויהיה ניתן פשוט ליהנות – לשוחח, לשלוח הודעות ותמונות, לגלוש באינטרנט ולתקשר בכמות הרצויה.

מעוניינים ליהנות מכל היתרונות שהוזכרו? אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת WORLD8 וליהנות מסים זול ונוח לשימוש שמאפשר לכם להימנע מהוצאות מיותרות על חריגות ונשאר אתכם למשך 4 שנים!