כשאתם נוסעים לחו"ל, חשוב לכם לשמור על קשר עם כל היקרים לכם. ככל שאתם נוסעים ליעד מרוחק יותר, כך עולה בכם הצורך לרכוש חבילת חו"ל מחברת הסלולר המקומית שלכם, או לחלופין לרכוש סים בינלאומי במדינה אליה אתם נוסעים.

אז בעבר, לא היו פתוחות בפניכם כל כך הרבה אפשרויות, מה שלא השאיר לכם ברירה אלא להקצות תקציב שמן במיוחד לחבילת גלישה ושיחות.

כיום? אתם יכולים להשאיר את הכסף שלכם בכיסים ולנסוע בראש שקט! סים אמריקאי יכול להיות אופציה טובה, אבל למה שלא תלכו על האופציה הטובה ביותר? World8 שמחים להזמין גם אתכם לשמור על קשר עם היקרים לכם מבלי לשלם על כך ביוקר!

"למה לא סים אמריקאי? אני תמיד משתמש בו"

גם אתם נוסעים אל ארץ כל האפשרויות? לא ניתן להתעלם מהעובדה כי השיחות מארצות הברית לארץ מאד יקרות. התוצאה? המון פעמים אתם מצמצמים בשיחות – רק בכדי שלא להוציא המון כסף. עד לא מזמן המון ישראלים היו רוכשים סים אמריקאי, אך גם הוא גילם בתוכו לא מעט חסרונות:

  • עלות יקרה עבור חבילת שיחות קטנה
  • במידה ולא סיימתם את החבילה, לא ניתן להשמיש אותה
  • בזבוז זמן בטיול שלכם בחיפוש אחר סים
סים אמריקאי

התכוננו לטיול שלכם עוד לפני היציאה לטיול!

כשתגיעו לארצות הברית, הדבר האחרון שתרצו להתעסק בו הוא חיפוש אחר חברת סלולר שתמכור לכם סים אמריקאי. זיכרו תמיד כי אתם לא התיירים היחידים שבאים לקבל שירות מחנויות שכאלו, כך שאתם עלולים לבזבז זמן יקר מאד מהטיול שלכם.

עם World8, אתם עושים את כל ההכנות המקדימות כבר בארץ – כך שכבר עם הנחיתה בחו"ל אתם יכולים להתחיל ולקשקש עם מי שרק תרצו!

אז כמה זה עולה לכם בסופו של דבר?

החבילה עולה לכם 75 שקלים, כאשר בתמורה אתם מקבלים:

  • 100 דקות שיחה
  • 100 הודועת SMS
  • 1 ג'יגה גלישה

ומה אתם יכולים לעשות עם 1GB גלישה? הרבה מעבר למה שאתם מדמיינים:

  • 5000 תמונות בוואטסאפ
  • 200 שעות ניווט
  • 750 דקות פייסבוק

מדוע חשוב כל כך לרכוש חבילת אינטרנט לפני הנסיעה?

כשאתם בחו"ל, אתם רוצים להוציא כמה שפחות כסף ולקבל בתמורה כמה שיותר. כך, סביר כי גם אתם כמו עוד המון תיירים אחרים, מתפתים לגלוש ברשתות אלחוטיות. כדאי שגם אתם תדעו כי אין מתנות חינם – ולעתים, הגלישה החופשית עולה לכם ביוקר.

לא מעט תיירים נפלו קורבנות לפשעי סייבר שונים בעקבות ההתחברות אל Wi-Fi אלחוטי. אין כל סיבה שתסכנו את עצמכם ואת הפרטיות שלכם – בטח לא כשמוצעת לכם חבילה אטרקטיבית!

"אני נוסע עם אשתי, סים אחד יספיק לנו?"

גם כשאתם נוסעים כזוג, לא אחת אתם מתפצלים: אשתך נכנסת אל חנות בגדים ואתה דווקא אל חנות גאדג'טים. חשוב מאד שלכל אחד מכם תהיה חבילה – זאת על מנת שתוכלו לתקשר בצורה רציפה מבלי שדבר יגביל אתכם.

מה שקורה המון פעמים הוא שנוסעים עם חבילה אחת בלבד, מה שבסופו של דבר מסתכם ברכישת סים מקומי שעולה לכם יותר כסף, וחבל.

עם הסים שלנו – אתם לא משלמים על חריגה!

כנראה שאין עוד דבר שחוששים ממנו יותר מאשר לחרוג בחבילת החו"ל. מעבר לכך שהחברות השונות מציעות חבילות במחירים יקרים, הן גם גובות תעריפים גבוהים מאד על חריגות – בגלישה ובשיחות.

אם גם אתם לא רוצים לחזור לארץ ולגלות חשבונות מנופחים – בחרו ב- World8! איתנו אתם לא יכולים לחרוג – ברגע שהחבילה מסתיימת, תצטרכו לבצע טעינה מחדש.