מכירים את זה שספקיות הסלולר מציעות לכם חבילות גלישה ענקיות לחו"ל ובסוף אתם משלמים הון ובכלל לא צריכים את כל נפח הגלישה הענק הזה? כן, זה מרגיז. בסוף אתם חוזרים הביתה, הטיול נגמר, החבילה נגמרת, והכסף – שלום ולא להתראות. 

ואולי אתם מכירים את המקרה השני – אתם רוכשים חבילת גלישה קטנה מדי ומוצאים את עצמכם עם חוב בעת ההגעה לארץ. 

וודאי תשמחו לדעת שהיום אתם לא צריכים לשלם סכומים גבוהים ולבזבז כספים, משום שאתם יכולים למצוא פתרון שעונה על הצרכים שלכם, פתרון זה הוא כרטיס הסים הבינלאומי.

עם כרטיס הסים הבינלאומי שלנו – חברת world8, לא יהיו לכם חריגות ולא תצטרכו לשלם סכומים שייעלמו עם רגע הנחיתה בארץ – כל יתרה שנותרה בכרטיס תיחסך לכם למשך 4 שנים.

4 שנים של שימוש מהנה בכרטיס הסים הבינלאומי

כרטיס הסים הבינלאומי עולה 49 שקלים, כאשר הטענתו עולה 75 שקלים בלבד ותמורתה מקבל המשתמש 100 דקות או 100 הודעות SMS או GB1. במידה שהמשתמש טס לאירופה, הוא יכול לשלם 50 שקלים נוספים ולקבל תוספת גלישה של GB5 למשך 30 ימים מהנחיתה. 

במידה שהיתרה נגמרת בכרטיס, אפשר לטעון אותו מכל מקום ובכל שעה על ידי חיוג למספר: 191, מדובר על שיחת חינם שמאפשרת למשתמש לבצע טעינה בקלות ובמהירות ולהמשיך בדרכו.

 במידה שהמשתמש רוצה לבדוק את מצב היתרה, הוא יכול להיכנס לאתר של החברה שלנו ולהקליד את המספר שהודפס מאחורי הכרטיס.

 האפשרות לבדוק את היתרה בקלות ולטעון את הכרטיס בכל שעה ומכל מקום מקנים למשתמש חופש, כאשר הוא יודע שכל שקל שהוא השקיע בטעינה ישמש אותו בהמשך – אם לא במהלך הטיול הנוכחי – אז במהלך הטיולים הבאים. 

מעבר לכך, אם רוכש הכרטיס מעוניין להעביר את כרטיס הסים הבינלאומי לבני משפחתו, חבריו או אחד ממכריו, הוא יכול לעשות זאת ולאפשר גם למקבל הכרטיס ליהנות מהשימוש במהלך שהייתו בחו"ל.

להשתמש במובייל כרגיל מרגע הנחיתה

כרטיס הסים הבינלאומי מאפשר למשתמשים לשמור על המספר הישראלי ולנהוג כרגיל מרגע הנחיתה. במקרה שרוכשים סים בינלאומי, לא צריך להשתמש במספר זר (סים מקומי) ואין צורך לחפש אחר חנות שמוכרת סים מקומי ולייחל לכך שהתפעול יהיה פשוט. 

האפשרות להשתמש בסים הבינלאומי מרגע הנחיתה מקלה מאוד על הטסים, בין היתר משום שהם יכולים לעדכן את בני המשפחה על כך שהם הגיעו אל היעד בשלום. במקרים רבים – כמו למשל במקרים בהם מדובר על צעירים שטסים לבד לחו"ל, עשויים ההורים לדאוג מאוד ולהמתין להודעה מילדיהם. 

במקרים אחרים – כאשר מדובר על הורים שהשאירו את ילדיהם בבית, רוצים ההורים לדעת שהכל בסדר. בכל המצבים הללו ובמצבים רבים נוספים (כמו למשל: כאשר יש לנווט בדרכים כשיוצאים משדה התעופה), מסייע הסים הבינלאומי, שכן כפי שנכתב – מרגע הנחיתה ניתן להשתמש במכשיר.

במידה שאתם מחפשים פתרון תקשורת נוח וזמין שעונה בדיוק על הצרכים שלכם ומאפשר לכם להשתמש במובייל מתי שאתם רק רוצים, בלי לחשוש שמא היתרה תגמר ובלי לשלם סכומים גבוהים על חבילות גלישה, אתם מוזמנים להצטרף אל שפע ישראלים שגילו את הסים הבינלאומי ואימצו אותו בשמחה.

אם אתם רוצים לרכוש את הסים, תוכלו למצוא אותו ב-550 סניפי דואר ברחבי הארץ או להזמין אותו ישירות מאתר האינטרנט שלנו.

יש לכם שאלות? אתם מתלבטים? אם התשובה חיובית, נשמח לספק לכם מענה. תוכלו ליצור איתנו קשר באמצעות הטלפון בשעות הפעילות ולקבל את כל התשובות.