אז אחרי שהזמנתם כרטיס טיסה, חתמם על חופש במקום העבודה ואפילו סגרתם מלונות, אתם יכולים גם לסגור על חבילות אינטרנט בחול. אם בעבר היציאה שלכם מהארץ הייתה בהכרח מנתקת אתכם מבני המשפחה והחברים, נדמה כעת כי דווקא הנסיעה שלכם לחו"ל היא זו שמהדקת את הקשר עם שיתוף התמונות, הצ'אטים בתוכנות המסרים והאפשרות שלכם להיות אונליין בכל רגע נתון.

אז כמה כסף אתם הייתם מוכנים להשקיע ברכישת חבילות אינטרנט בחול? אם גם אתם מעוניינים לשמור את הכסף שלכם בכיס לטובת שופינג ומסעדות טובות, דעו כי אתם במקום הנכון. World8 שמחים להציע לכם חבילות אינטרנט בחול משתלמת במיוחד! מה דעתכם על דיל מושלם הכולל בתוכו דקות שיחה, הודעות וגם חבילת גלישה ב-75 שקלים בלבד?

השימושים העיקריים באינטרנט בחו"ל:

מובן כי לכל אדם צרכים שונים, ובהתאם גם חבילת הגלישה מנוצלת בצורה שונה. עם זאת, ניתן למנות מספר שימושים עיקריים:

  • גלישה במנועי החיפוש לטובת חיפוש אטרקציות
  • שימוש בתוכנות הניווט (כדוגמת Waze)
  • תקשורת באמצעות תוכנת הוואטסאפ

גם כשאתם בחו"ל ויוצאים לחופשה במטרה להתנתק מהשגרה, אתם מעוניינים לשמור על קשר עם הארץ. הבעיה הגדולה שלא מעט ישראלים הציפו היא העלות הגבוהה שדרשו חברות הסלולאר הגדולות. לשמחתכם, אתם לא צריכים לשלם ביוקר או לא לשלם בכלל על חבילת גלישה – אלא שאנו שמחים להציע לכם במסגרת הדיל שלנו גם גלישה כלולה במחיר! מה תקבלו מאיתנו?

  • סים בינלאומי שתוכלו להשמיש בחו"ל עם 100 דקות שיחה, 100 הודעות וחבילת גלישה בנפח של 1 ג'יגה.

מעבר לכך שהאינטרנט הוא כלי בידורי, באמצעותו אתם יכולים לבצע משימות הקשורות לעבודה שלכם עם קריאת מיילים. בנוסף, כל עוד אתם נוסעים לטיול רומנטי ומשאירים את הילדים בבית עם סבא וסבתא – יש לכם אפשרות להיות איתם בקשר דרך קבע – מה שמקל על הגעגועים שלכם וגם שלהם.

אז מה עושים עם חבילות אינטרנט בחול?

נוסעים ליעד באירופה? תמשיכו לגלוש…

אז חבילות איטרנט בחול בנפח של 1 ג'יגה לא יספיקו לכם? אל דאגה! חשבנו על פתרון איכותי ונגיש גם לאלו מכם שאוהבים מאד לשתף תמונות, לחלוק סטטוסים ולגלוש ביוטיוב: חבילת הגלישה המורחבת שלנו רלוונטית לאלו מכם הנוסעים לטייל באירופה. אנו מציעים עוד 3GB נוספים בעלות של 50 שקלים בלבד!

איתנו, אתם לא צריכים להתעסק בדילים, התמקחויות וחיפוש אחר חנויות סלולאר בחו"ל: עם סגירת המזוודה שלכם, תוכלו לגלשת אל סניף הדואר הקרוב אליכם ולרכוש את הסים שלנו הכולל בתוכו גם חבילות איטרנט בחול!

"רגע, אז למה לא Wi-Fi בעצם?"

מכל הסיבות! כשתיירים נוחתים במדינה זרה הם צמאים לרשת אלחוטית, אך מסתבר שאותן רשתות הן פתח להמון פשעי סייבר. מעבר לכך, הרשתות האלחוטיות מגלמות בתוכן חסרונות נוספים:

  • לא בכל מקום ישנו Wi-Fi – כך שהחיבור שלכם מוגבל
  • הגלישה לרוב איטית
  • לפני החיבור לרשת, תתבקשו לוותר על הפרטיות שלכם

"כמה אצטרך לשלם אם אחרוג מחבילת הגלישה?"

אז לפני הכל, דעו כי איתנו אתם לא יכולים לחרוג! אנו מאמינים ששירות טוב הוא המפתח לחוויה טובה אצלכם! אין לקוח ששמח לשלם על חריגה, ובטח שאין לקוח ששמח לשלם על חריגה שהוא יודע עליה בדיעבד. לאחר שתייסמו את חבילת הגלישה שלכם, פשוט לא תוכלו לגלוש יותר. כך, אין כל סיכוי שתשלמו על חריגות יקרות! במידה ותרצו להמשיך לגלוש, תוכלו להטעין את הסים שלכם תוך שניות ולשוב להתחבר. מה יוצא לכם מזה?

  • אתם יודעים כמה תשלמו מראש על החבילה
  • אין הפתעות בלתי צפויות עם החזרה לארץ
  • אתם לא צריכים לשלם ביוקר רק כי רציתם לגלוש עוד