זה לא שלא שמעתם על כרטיס סים לגלישה בחול, אלא שלא תמיד אתם יודעים עד כמה קל ונוח להיות מחוברים. במציאות הדיגיטלית ובתרבות הווירטואלית כבר לא מספיקה חבילת הדקות הבסיסית, אלא שיש צורך בחבילה שתאפשר שימושים שוטפים ביישומים, תוכנות ומנועי חיפוש. World8 הופכים את הנסיעה שלכם לחווייתית אפילו יותר! אז מה סביר שגם אתם לא ידעתם על כרטיס סים לאינטרנט בחו"ל?

1.אתם סוגרים את הפינה כבר בארץ

אז אם חשבתם כי מיד עם הנחיתה יהיה עליכם לחפש בשדה התעופה הגדול חברת סלולאר, או לחילופין לבזבז זמן רב על חיפוש אחר חנויות שכאלו בעיר הגדולה, כדאי שתחשבו שוב. ככל שתסגרו יותר סידורים בארץ, כולל כרטיס סים לאינטרנט בחו"ל, כך אתם יכולים לנסוע לטיול שלכם בראש שקט יותר. כרטיס סים לגלישה בחו"ל שלנו ניתן לרכישה בסניפי דואר רבים ברחבי הארץ – כך שהחבילה שלכם היא שלכם עוד לפני העלייה למטוס.

כרטיס סים לגלישה בחו"ל

2.חבילה אחת, מענה משולש

כרטיס סים לגלישה בחו"ל אמנם מזכה אתכם בחבילת גלישה, אך זוהי גם חבילת סלולר חו"ל! באותה החבילה בדיוק ממתינות לכם גם דקות שיחה והודעות לניצול. החבילה בעלות של 75 שקלים, כאשר היא מעניקה לכם 100 דקות ו-100 SMS + חבילת גלישה בנפח של 1GB. כך, אינכם צריכים לאבד עצמכם בין חבילות שונות, לבזבז זמן בהחלטה איזו חבילה היא המתאימה ביותר עבורכם וכן הלאה. מענה משולש הוא מענה נרחב שעונה על כל הצרכים שלכם מכרטיס סים לאינטרנט בחו"ל.

3.גולשים יותר? אתם לא משלמים יותר!

אם גם אתם רכשתם בעבר חבילת חול מחברת הסלולאר שלכם, אתם לבטח מודעים לנוסחה הפשוטה: כשאתם רוצים לצרוך יותר, אתם גם צריכים לשלם יותר, וביוקר. אנחנו לא מאמינים כי הצריכה המורחבת שלכם צריכה לקרוע לכם את הכיס – אלא ליהפך! לכן, אנו שמחים להציע לכם חבילת גלישה מורחבת המעניקה לכם תוספת גלישה של 3GB ב-50 ש"ח בלבד (חבילה המתאימה לנוסעים לאירופה).

כמה דברים שלא ידעתם על כרטיס סים לגלישה בחול

4.חוששים לחרוג מהחבילה? אין באמת סיבה!

אתם מחליטים בכל זאת לרכוש כרטיס סים לגלישה בחול עם חבילת גלישה בסיסית של1GB ? אתם יכולים להיות שקטים! עם הסים הבינלאומי שלנו אתם לא יכולים להגיע לחריגות של מאות ואלפי שקלים. עבור לא מעט חברות, החריגות הן החלק הכדאי ביותר בחבילות שהן מציעות, אך אנחנו שמים את טובת הלקוחות בראש סדר העדיפויות. עם כרטיס סים לאינטרנט בחו"ל, במידה ותסיימו את החבילה שלכם, פשוט תהיו מוגבלים בשימוש עד לטעינה המחודשת. מה יוצא לכם מזה? בקרה מלאה על ההוצאות שלכם עבור השיחות והגלישה – בלי הפתעות יקרות!

5.שילמתם על החבילה? היא שלכם ל-4 שנים

אם אתם משלמים על חבילה, מדוע מרבית החבילות מגבילות אתכן? נסו לחשוב על מקרה בו אתם רוכשים פריט לבוש, אך מגבילים אתכם ללבוש אותו רק כחודש אחד בלבד – הרי שזהו אבסורד! כל עוד אתם רוכשים מאיתנו חבילה, אתם זכאים לנצל אותה גם בנסיעות הבאות שלכם לאורך 4 שנים! החבילה שלנו חסכונית, הוגנת ובעיקר כזו השייכת לכם!

מעבר לכך, אם אתם רוכשים כרטיס סים לאינטרנט בחו"ל, חשוב שתדעו שהוא אינו אישי וניתן להעברה, כך שאם תרצו למסור אותו לילדכם, לבן הזוג או לעמית עסקי – תוכלו לעשות זאת. הסים שלנו רב שימושי, וניתן לעשות בו שימוש ביעדים שונים תוך שהוא אינו מוגבל ליעד ספציפי.

אז מה עושים בכלל עם חבילת גלישה בחו"ל? לכל אחד שימושים אחרים – מניווט ב- Waze, דרך שליחת מיילים ועד שיתוף תמונות בפייסבוק. החבילה עומדת לרשותכם, תוך שניתן להרחיב אותה בכל רגע נתון על פי קצב הצריכה שלכם. נסיעה טובה!