רבים מאתנו אוהבים להישאר מחוברים לאינטרנט גם כשאנחנו בחו"ל. הצורך להישאר מחוברים מאפיין בין היתר בעלי עסקים שחשים מחויבות כלפי העסק שלהם. בעלי העסקים הללו לא יכולים, לא מצליחים או לא רוצים להתנתק לגמרי ומעוניינים להמשיך לעבוד – לשלוח ולענות למיילים ולהימצא בקשר אם באמצעות טלפונים או על ידי התכתבות בהודעות עם העובדים, הספקים והלקוחות.

גם אנשים שאינם בעלי עסק מעוניינים ברובם להישאר מחוברים ולשתף את בני המשפחה, החברים והרשתות החברתיות בכל הנעשה במהלך הטיול – לשלוח הודעות וואטס אפ, תמונות ולפרסם סטטוסים ברשתות החברתיות.

לאוכלוסייה שתוארה לא יתאים להסתפק רק ב- Wi-Fi ולהיות תלויה בבית המלון, בבתי הקפה, במוזיאונים או במסעדות בהם היא נמצאת במהלך הטיול. הצורך בחיבור הוא כה גדול עד כי הבילויים הופכים לסוג של מרדף וחיפוש אחר הרשת. כמובן שהאפשרות לוותר על החיבור לגמרי אינה באה בחשבון משום שהתחושה שתתקבל תהיה ניתוק מהעולם.

2 פתרונות אפשריים עבור אנשים שחייבים להיות מחוברים

אם כך, ניצבות בפני אנשים שחייבים להיות מחוברים בחו"ל שתי אפשרויות מרכזיות: האחת, לרכוש חבילות מספקי הסלולר שלהם – דבר שעשוי לגבות מהם מחירים גבוהים. ניתן לבחור בין מגוון חבילות שנמכרות במחירים שונים אך בשורה התחתונה המחיר עשוי להיות גבוה בעיקר כאשר מדובר על חבילות גדולות שכוללות הרבה זמן גלישה, שליחת הודעות רבות ושיחות טלפון. לצד המחיר הגבוה של החבילה, יהיה על רוכשי חבילות מספקיות סלולר לשלם עבור שיחות נכנסות. האופציה השנייה שעומדת בפני הנוסעים היא לרכוש כרטיס סים בינלאומי. גם במקרה זה – כמו האפשרות הראשונה, יעמדו בפני הנוסעים מגוון חבילות אפשריות שנמכרות במחירים שונים.

כך תוזילו את עלות הגלישה הסלולרית בחול

פתרון משתלם במיוחד – כרטיס הסים של חברת WORLD8

אפשרות משתלמת במיוחד מוצעת על ידי חברת WORLD8 שמציעה כרטיס סים במחיר של 75 שקלים בלבד. במסגרת הכרטיס יכולים הלקוחות לבחור בין GB1, 100 הודעות טקסט או 100 דקות כאשר הם יכולים להשתמש בכרטיס למשך 4 שנים ולהטעין אותו בקלות בכל שעות היממה ומכל מקום ברחבי העולם.

מעבר לזאת, יכולים הלקוחות של החברה להעביר את הכרטיס לחבריהם או לקרובי המשפחה שלהם. במידה שלקוחות החברה מעוניינים להגדיל את זמן הגלישה באירופה ב- 5GB, הם יכולים לעשות זאת תמורת מחיר משתלם של 50 שקלים. תוספת הגלישה תהיה תקפה למשך 30 ימים ממועד הנחיתה.

יתרונותיו של  הסים הייחודי אינם מסתכמים כאן – השימוש בסים לא יכול להוביל לחריגות משום שהוא מוגבל עם סיום החבילה וניתן להשתמש באותו מספר ישראלי (זאת בניגוד לכרטיסי סים אחרים שמחייבים את המשתמשים להשתמש במספר זר ולעדכן את אנשי הקשר שלהם בנוגע לשינוי).

לסיכום: הסים של חברת WORLD8 חסכוני להפליא, בטוח, נוח לשימוש וחוסך הרבה כאבי ראש והשקעת אנרגיה.

כך תוזילו את עלות הגלישה הסלולרית בחול

להקל על הנסיעה עם כרטיס סים משתלם ונוח במיוחד

לנסיעות לחו"ל קודמות הרבה משימות, גם במקרים בהם נוסעים לשבוע או לסוף שבוע בלבד ובעיקר אם נוסעים לאזורים מרוחקים ולמשך תקופה ממושכת. באמצעות כרטיס סים של חברת WORLD8 יהיה ניתן להפחית משימה אחת שעשויה לגזול הרבה זמן. אנשים רבים שמעוניינים לרכוש סים או חבילות מספקיות הסלולר שלהם עורכים בדיקות מקיפות כדי למצוא את הדיל המשתלם ביותר. הסים הייחודי של WORLD8 מציע כל כך הרבה יתרונות שהוא פשוט קופץ לראש הרשימה של כרטיסי הסים האפשריים וחוסך את הצורך בביצוע השוואות. הכרטיס המשתלם לא רק פותר את נושא התקשורת עבור הנסיעה הנוכחית, אלא מהווה פתרון מוצלח גם עבור הנסיעות הבאות, וכידוע –ישראלים אוהבים לטייל בעולם.