אנשים ששומעים את צירוף המילים: "ללא הגבלה" בהקשר של חבילות גלישה, מתחלקים לשתי קבוצות: יש את אלו שפוערים את עיניהם בשמחה ורצים לרכוש את החבילה, ויש את הספקנים – אלו שכבר חוו מצבים בהם הבטיחו להם הרים וגבעות ובסופו של דבר התברר שישנן גם אותיות קטנות ושהן מתחבאות אי שם וניתן למצוא אותן רק לאחר חיפוש יסודי.

מסתבר שאם קוראים את האותיות הקטנות מגלים שתמיד יש הגבלות, וברגע שחורגים מהחבילה – בין אם מדובר על שיחות, הודעות או נפח גלישה, תמיד ייאלץ המשתמש לשלם סכום נוסף על החריגה. מעבר לכך, כידוע, במידה שהחבילה לא מנוצלת לגמרי, הסכום ששולם אינו מוחזר.

לנזהרים מהבטחות גדולות שלא מתקיימות

במידה שאתם מעוניינים לגלוש בשמחה בחו"ל וליהנות ממחירים נמוכים בצורה משמעותית, בלי לחשוש מפני הפתעות לא נעימות, נשמח להכיר לכם את הסים הבינלאומי של החברה שלנו – world8.

הסים של החברה שלנו עולה 49 שקלים ובתוספת תשלום של 75 שקלים בלבד מקבל המשתמש 100 דקות או 100 הודעות SMS או GB1. במידה שהמשתמש טס לאירופה, הוא יכול לשלם תוספת של 50 שקלים בלבד ולקבל תוספת של GB5 למשך 30 ימים ממועד הנחיתה.

יש להבין שב-GB 1 ניתן לשלוח 5,000 תמונות בוואטסאפ, לגלוש ב-2,500 דפים באינטרנט, לשלוח 3,000 אימיילים, לנווט במשך 200 שעות, לגלוש בפייסבוק במשך 750 דקות ולצפות ביוטיוב במשך 300 דקות, כך שהסים אינו מבטיח הבטחות כמו ספקיות הסלולר, אך הוא בהחלט משתלם.

מעבר לזאת, עם כרטיס הסים הבינלאומי אין חריגות, ובמידה שהיתרה נגמרת, המשתמש יכול לטעון את הכרטיס בקלות מכל מקום ובכל שעה על ידי חיוג למספר: 191 (שיחת חינם).

יתרונות נוספים של כרטיס הסים הבינלאומי שמשגע (לטובה) את הישראלים

יתרונות נוספים של כרטיס הסים הבינלאומי הם שאפשר להשתמש בו למשך 4 שנים ב-150 מדינות שונות, ניתן להעביר אותו לחברים או בני משפחה שטסים לחו"ל ואפשר לשמור על המספר הישראלי ולחסוך את הצורך לעדכן אנשי קשר רלוונטיים בנוגע למספר הזר.

כמו כן, עם כרטיס הסים הבינלאומי ניתן להגיע מוכנים לטיול בחו"ל ואין צורך להתחיל לחפש אחר מקום בו ניתן לרכוש סים זר ולייחל לכך שהוא יפעל באופן תקין. אפשר להכניס את הכרטיס למובייל כבר בשדה התעופה, לעלות למטוס, לנחות במדינת היעד, להמתין עד לקליטת רשת, לחייג למספר 151, לקבל את המספר הישראלי באמצעות SMS ולהשתמש במובייל כרגיל.

 

 

רוצים להצטייד גם אתם בסים הקטן ולחסוך בגדול?

הסים הבינלאומי הפך להיות פופולארי מאוד בקרב הישראלים וניתן להבין זאת. באמצעות כרטיס הסים הבינלאומי ניתן להסיר דאגות ולהיות תמיד מחוברים תמורת תשלום נמוך ותחושת ביטחון, שכן תמיד יהיה ניתן לטעון אותו ולא יהיו חריגות בתשלום. ישראלים שטסים לחו"ל ומשתמשים בסים מעידים על כך שהוא מסייע להם לחסוך סכומים גבוהים ביותר.

במידה שאתם מעוניינים ליהנות מכרטיס הסים הבינלאומי ולהצטרף אל שפע לקוחות מרוצים, אתם יכולים לגשת אל אחד מסניפי הדואר הרבים בהם הסים נמכר ולרכוש אותו.

כמו כן, תוכלו להזמין את הכרטיס ישירות מהאתר ולקבל משלוח חינם עד לביתכם. לאחר שתקבלו את הכרטיס, תוכלו לטעון אותו בקלות באתר, וכמובן שתוכלו לשכוח מ"חבילות גלישה ללא הגבלה" למשך 4 שנים.

במידה שיש לכם שאלה, אתם מוזמנים לפנות אלינו באמצעות הטלפון בשעות הפעילות (תוכלו לצלצל אלינו גם מהארץ וגם מחו"ל).

נשמח לעמוד לשירותכם, שלכם, חברת world8.