נוסעים לארצות הברית לטיול או נסיעת עסקים? נוסעים לברר על מגורים או לימודים? חושבים לרכוש סים מקומי בארה“ב כאשר תגיעו למדינת היעד שלכם? בחרנו להציג בפניכם את כל האפשרויות שעומדות בפניכם, יתרונות אל מול חסרונות.

סים מקומי – מה זה אומר?

אז ככה. ממש כמו בישראל, גם בארצות הברית יש כמה חברות סלולאר מרכזיות המציעות חבילות תקשורת לצרכנים האמריקאיים, מבקרים ותיירים זמניים. בין החברות המובילות מהן ניתן לרכוש סים מקומי בארה“ב הן AT&T, טי מובייל, ספרינט וורז‘ן. בשונה ממדינות אחרות, בארצות הברית אי אפשר לרכוש סים מקומי אם הטלפון שלכם נעול. כלומר רק עם הסמארטפון שלכם הוא מכשיר פתוח, תוכלו לרכוש סים מקומי בארה“ב.

סים מקומי – יתרונות מול חסרונות

לכל חברה יש את היתרונות והחסרונות שלה כמובן כאשר המחירים הממוצעים לחבילה נעים בין 28-40 דולרים בתוספת מס.

היתרון המרכזי כאן הוא שלפעמים באמת אפשר לחסוך קצת כסף אבל זה באמת תלוי באיזו חברה בחרתם ואיזה מסלול אתם מחפשים. יחד עם זאת, לתיירים אין הרבה אופציות שמורות וצריך ללכת פיזית לחברה ולרכוש את הסים.

אתם עלולים למצוא את עצמכם מחכים לא מעט זמן בתור. דבר נוסף שאתם חייבים לקחת בחשבון הוא שהחבילות הזולות לא מאפשרות לכם לבצע שיחות לארץ. דבר נוסף שלא מעט ישראלים שכבר ניסו להחליף לסים מקומי בארצות הברית נתקלו בו הוא שהרשתות עליהם גולשים מאוד איטיות וזה כמובן יכול מאוד לתסכל בזמן הגלישה.

סים בינלאומי – הפתרון המושלם לארצות הברית

לפי סקר שערכנו, הסים הזול ביותר שאתם יכולים לרכוש בארצות הברית הוא 30 דולרים. החישוב הממוצע הוא 108 שקלים. תוסיפו לזה את חיפוש הסניף של חברת התקשורת שאתם מחפשים, את הזמן שתשקיעו לברר איזו חבילה מתאימה לכם ואת ההתעסקות עם כל המסביב והנה בזבזתם לא מעט זמן על כל הדבר הזה רק בשביל כמה שירותים שנחשבים היום להכי בסיסיים. אינטרנט, הודעות ושיחות לארץ בזמן שאתם שוהים בחו“ל.

יחד עם זאת, גם אם לא תצטרכו להטעין את הסים, גם אם יישאר לכם זמן גלישה, עדין אתם לא יכולים לעשות עם הסים הזה אחר כך שום דבר כי השימוש בו מוגבל בזמן.

לעומת זאת, עם הסים הבינלאומי World 8, אתם מטעינים בעלות של 75 שקלים, כסף שתקף ל-150 מדינות ברחבי העולם ומקבלים 100 דקות שיחה, 1GB גלישה ו- 100 הודעות שזה בהחלט מחיר שוב שוק. תמיד תוכלו להטעין את הסים מכל מקום שבו אתם נמצאים, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע ב- 50 שקלים בלבד ולקבל עוד 5GB גלישה שזה פשוט המון. היתרון המרכזי ב- World 8 פרט למחיר הוא בכך שגם אם נשאר לכם כסף מהטעינה האחרונה, הכסף הזה נשמר לכם ל- 4 שנים. כלומר אתם לא מבזבזים אפילו שקל ובפעם הבאה שאתם טסים שהיא כנראה ממש מעבר לפינה, תוכלו שוב לעשות שימוש בסים הזה.

דבר נוסף הוא שאתם לא צריכים לסמוך על הרשתות עליהם תגלשו בארצות הברית. איטיות או מהירות. לא צריכים לסמוך על רשתות אלחוטיות. יש לכם אינטרנט זמין כל הזמן לעשות את כל הפעולות שאתם רוצים בין אם זה גלישה ברשתות חברתיות, העלאה ושליחה של סרטונים, התכתבות בוואטסאפ או במיילים, שימוש ב- GPS ואפליקציות ניווט ועוד.

אז קדימה! למה אתם מחכים? הצטרפו לאלפי לקוחות מרוצים שכבר ניסו את World 8 ולא מחליפים אותו בשום סים מקומי אחר.