אחד הדברים שהכי מאיימים על נוסעים שמתכננים טיול ממושך בחו"ל, או פשוט מכירים את עצמם ויודעים שהם יכולים "לחסל" חבילות גלישה, גם אם הן גדולות במיוחד ולהסתכן בחיובים גבוהים, היא להישאר ללא יתרה. 

אנשים שמחוברים למובייל במשך כל שעות היממה (או כמעט בכל שעות היממה), יכולים להרגיש חסרי אונים וחסרי אנרגיות ללא האפשרות ליצור קשר עם חבריהם או בני המשפחה שלהם או ללא האפשרות לגלוש באינטרנט, לנווט בדרכים או להעלות תמונות לרשתות החברתיות. 

סיטואציות כאלו בהן הנוסע מביט במובייל והמובייל מביט אליו חזרה, כששניהם מבינים שלא ניתן להמשיך ולהתנהג כפי שהם רגילים להתנהג, עשויה לגרום לתסכול רב ולפגוע קשות בהנאה מהטיול. 

גם אתם מרגישים חסרי אנרגיות כשאינכם יכולים לגלוש באינטרנט?

אם אתם מזדהים עם התחושות הקשות שעשויות להתלוות למצב שבו אינכם יכולים לגלוש באינטרנט או ליצור קשר עם הקרובים באמצעות המובייל, והחיפוש המתמיד אחר רשת WIFI מעייף ומטריד אתכם, תוכלו למצוא פתרון נהדר לבעייתכם בדמות הסים הבינלאומי של החברה שלנו – WORLD8. הסים הבינלאומי שלנו צבר הרבה הצלחה והוא מהווה פתרון מצוין עבור שפע נוסעים שנהנים לבקר במדינות רבות ברחבי העולם ולגלוש במשך זמן רב במובייל. 

עם הסים הבינלאומי שלנו אתם יכולים לחסוך סכומים גבוהים מאוד ולשכוח מהאפשרות לרכוש חבילות גלישה יקרות שעלולות להסתיים עבורכם בדיוק בשלב הקריטי – בו הגעתם ליעד חשוב ורציתם להצטלם ולשלוח את התמונה לכל המי ומי. 

עם הסים הבינלאומי תוכלו לנווט לאורך שעות ארוכות בלי לחשוש שמא תתקעו באמצע הדרך, לשוחח ולשלוח כמות עצומה של מיילים והודעות.

 הסים הבינלאומי עולה בסך הכל 50 שקלים ומשמש את הרוכשים למשך 4 שנים, כאשר בכל פעם הם יכולים לטעון אותו משל מקום ולהמשיך בדרכם. 

עבור 75 שקלים מקבלים המשתמשים GB1 גלישה או 100 SMS או 100 דקות לרוב המדינות בעולם. אם המשתמשים טסים לאירופה, הם יכולים לשלם עוד 50 שקלים בלבד ולקבל תוספת גלישה של GB5 למשך 30 יום ממועד הנחיתה. 

אם לא די בזאת, ניתן לשמור על המספר הישראלי ולהגיע מוכנים ו"מחומשים" לטיול – כך שאין צורך להתחיל לחפש חנויות שמוכרות סים מקומי, להשתמש במספר זר ולקוות לכך שהסים יפעל כהלכה.

איך טוענים את הסים הבינלאומי?

כפי שציינו – ניתן לטעון את הסים לחו"ל מכל מקום. כל מה שצריך לעשות כדי לטעון את הכרטיס זה להקיש את הספרות: 191. ניתן לטעון את הכרטיס בכל שעות היממה בקלות, נוחות ובמהירות. ברגע שהיתרה בכרטיס מסתיימת, ניתן לבצע את הטעינה, כך שלא נוצר מצב של חריגות – דבר שעלול לקרות במקרה שרוכשים חבילות גלישה לחו"ל. כמו כן, ניתן לברר מהי היתרה דרך האתר שלנו על ידי הקלדת המספר שנמצא בגב של הסים.

עם הסים הבינלאומי לא יכול להיווצר מצב שנתקעים ללא האפשרות לגלוש, ובטיולים, שבמהלכם יש הרבה חוסר וודאות, זהו יתרון גדול.

רכישת הסים הבינלאומי

את הסים הבינלאומי ניתן לרכוש בסניפי דואר רבים שנמצאים ברחבי הארץ. כמו כן, ניתן להזמין את הכרטיס מהאתר שלנו ולקבל אותו עד לתיבת הדואר תוך 3 ימי עסקים ובחינם. 

במידה שאתם מעוניינים ליצור קשר, תוכלו לפנות אלינו במהלך שעות הפעילות: בימים ראשון עד חמישי בין השעות: 09:00-18:00 ובימי שישי בין השעות: 09:00-12:30. תוכלו ליצור קשר מהארץ או מחו"ל ואנו נשמח לעמוד לשירותכם, לענות על שאלות ולסייע לכם ליהנות במהלך הטיולים שלכם ברחבי העולם.