השימוש בחו"ל בכרטיס סים בין לאומי הוא השיטה הנוחה והזולה ביותר כדי להיות בקשר עם הסובבים שנשארו בארץ.

הישראלים אוהבים מאד לטוס לחו"ל וליהנות מחוויות עצמתיות של נופים מרהיבים, מקומות אקזוטיים ומיוחדים, תרבויות מעוררות השראה וקולינריה במיטבה. אך עם זאת, הם רוצים להמשיך להיות בקצב תקשורת זהה למצב היום יומי כשהם נמצאים בארץ.

סים חדשני בין לאומי

שילוב ההנאה מהטיול עם הקשר ארצה מתבצע באמצעות סים חדשני בעל תכונות יוצאות דופן שהן שונות מכל שיטת תקשורת אחרת המוכרת ללקוחות.

הכרטיס הבין לאומי מתאים לשימוש ברוב מדינות אירופה, גם אם עוברים ממדינה למדינה במסגרת הטיול או הפגישות העסקיות, הכרטיס ממשיך את הפעילות שלי ללא כל קושי. מעבר לכך הוא פעיל גם במדינות רבות ברחבי ארצות הברית.

סים זה מתאים לכל סוגי הטלפונים החכמים הקיימים אייפון, גם אנדרואיד של יצרנים שונים בעולם. כל החברות הסלולריות הישראליות המעניקות שירות לטלפונים הסלולריים מתממשקות לסים זה כך שהן מעניקות שירות איכותי לכל הלקוחות הרוכשים סים ייחודי זה.

כמה דברים שלא ידעתם על כרטיס סים בין לאומי

נפח הגלישה בסים החדש

נפח הגלישה עומד על 4 ג'יגה ומאפשר גלישה מהירה בכל מקום ובכל נקודת זמן במדינות הללו, וכך אפשר לענות על מיילים, להעביר תמונות, לשלוח ולקבל הודעות, לגלוש ברשתות החברתיות ועוד. נפח זה מאפשר מרחב גדול מאד של אפשרויות וקיבולת זו מספיקה בדרך כלל לטיול ממוצע.

לקוחות המטיילים במשך תקופות ארוכות או אנשי עסקים הטסים לפרקי זמן ארוכים, מנצלים את כל נפח הגלישה. במקרה כזה, מיידעים אותם על כך שהחבילה עומדת להסתיים ומאפשרים להם להטעין את הכרטיס בנפח נוסף.

כשהטיילים חוזרים לישראל, הם מודעים לעובדה שנותר להם נפח מסוים בכרטיס שלא נוצל, לדוגמה שני ג'יגה. נפח זה אינו הולך לאיבוד, הוא נשמר ללקוח עבור הנסיעה הבאה שלו כשפרק הזמן המקסימלי לשמירה על כך הוא ארבע שנים. בכל קונסטלציה אחרת של חבילת גלישה, כשהלקוח חוזר ארצה הוא משלם את מלוא עלות החבילה גם אם ניצל חלק קטן ממנה. שיטה זו היא חסכונית, מעניקה ניצול מלא של נפח הגלישה ואינה יוצרת בזבוז כספים שלא לצורך.

חיסכון בעלויות השוטפות

העלות היום יומית של הגלישה באמצעות הסים החדשני היא נמוכה יותר מעלות של חבילות גלישה מקבילות. ההערכה היא שהשימוש בסים יוצר הנחה של כעשרים אחוז בכלל ההוצאות השוטפות עבור תקשורת בחו"ל.

כמה דברים שלא ידעתם על כרטיס סים בין לאומי

שיטת תפעול הסמארטפון

מי שמתכנן נסיעה לחו"ל, רוכש מבעוד מועד כרטיס סים ייחודי זה ועם הגיעו לחו"ל הוא מתקין אותו במכשיר הסלולרי שלו. מרגע זה ואילך הוא מקבל מספר טלפון ישראלי ומתנהל עם המכשיר כאילו הוא נמצא בארץ, תוך הקפדה על שינוי ההגדרות לאישור נדידת נתונים ולנתונים סלולריים.

לאורך כל הנסיעה הלקוח נמצא בקשר רציף עם משפחתו, עובדיו, חבריו וכל מי שקשור אליו כדי להמשיך ולהיות בעניינים כאילו הוא בארץ.

הסים היוצא דופן ושיטת התפעול הנוחה שלו, יוצרים שקט נפשי עבור הלקוחות. הם מקבלים את כל המידע הנחוץ להם, פותרים בעיות שונות שצצות מעת לעת בקרב בני המשפחה, העובדים, מטפלים בנושאים אקוטיים בעבודה וכו'.

שימוש בכרטיס הסים

בני זוג הנוסעים יחד לחו"ל, כמה עובדים או כמה חברים, רוכשים סים אישי עבור כל אחד מהם וכך נוח להם להיות בקשר רציף, לתאם נקודות מפגש וזמני הגעה לאתרים שונים.

היתרונות הרבים של סים לחו"ל, הציבו אותו בראש סולם העדיפויות עבור מי שנוסע לחו"ל שרוכש פעם אחת את הכרטיס ולאחר מכן מטעין אותו על פי צורך לקראת כל נסיעה ונהנה מתנאים סלולריים מצוינים לאורך תקופת השהייה מעבר לים.