הצעירים חולמים בסוף השירות הצבאי על טיול לחו"ל, הכמיהה הזו זוכה למימוש לאחר השחרור והאזרחים הטריים יוצאים לחופשות ביבשות מרוחקות כאשר לא תמיד הם יודעים מתי הם יחזרו. המטרה שלהם היא לנקות את הראש, ליהנות, לראות עולמות מרתקים בדרום אמריקה או במרכזה מזרח אסיה ואין ספור ארצות מסקרנות נוספות.

המשפחה נשארת בבית

המשפחות המחבקות תומכות במהלך הזה, לרובן ברור שקיים רצון וצורך בחופשה אמתית כדי שהצעירים יחזרו בכוחות מחודשים ארצה עם חשיבה והחלטה על המשך דרכם כאזרחים, להתחיל לימודים, עבודה, לפתוח עסק או לבצע כל צורת התנהלות הנראית להם בתחומים השונים של חייהם ועתידם.

המשפחות מאד רוצות שהצעירים יהיו איתם בקשר, לא חשוב באיזה כלי תקשורת מדובר, העיקר שישמעו את קולם של הילדים, יוודאו שהכול בסדר אצלם ושיחזרו בשלום ארצה במועד שנוח להם.

תרמילאים? ככה תשמרו על קשר

כרטיס סים הפותר את בעיית התקשורת

הפתרון המוצלח ביותר הוא התקנת סים בינלאומי חדשני בתוך הסמארטפון המאפשר ליצור תקשורת איכותית באמצעות שיחות טלפון, מיילים והודעות. הסים שהוא בטיב מעולה יוצר אפשרות שהתקשורת תתבצע כאילו נמצאים בארץ, תוך שימוש באנשי הקשר ובכל התכונות שאליהן רגילים בעלי הסמארטפונים הנמצאים בזיכרון שלהם.

כרטיס סים הניתן לטעינה

את כרטיס הסים רוכשים בפעם הראשונה בעלות נמוכה מאשר זו של עלות חבילת תקשורת ממוצעת בכעשרים אחוז ומטעינים אותו ביכולת שימוש בנפח של ארבעה ג'יגה. הכמות הזו מספיקה בדרך כלל לכל אורכם של טיולים ממוצעים אך אם מתבצע שימוש רב בתקשורת והנפח עומד להסתיים, מקבל הלקוח הודעה על כך והוא יכול תוך דקות להטעין את כרטיס הסים בנפח נוסף ולהעביר לחברה את התשלום עבורו וכך הכרטיס הופך לכרטיס טעון לשימושם של התרמילאים. המוקד של הטענת הכרטיסים עובד לנוחותם של הלקוחות במשך 24 שעות ביממה.

חשוב לשמור על קשר עם הבית

אין אושר גדול מלשמוע את קולו של התרמילאי המתקשר הביתה בעיקר בסופי השבוע ונהנה מאד לשוחח עם הוריו, אחיו ואחיותיו. הוא יספר להם על הטיול והם יעדכנו אותו על הנעשה בבית ושני הצדדים מחכים בכיליון עיניים לכל שביב של מידע על מה שקורה בשני צדי הגלובוס.

ניצול של מלוא נפח התקשורת

כשהתרמילאי חוזר לישראל הוא בודק אם ניצל את מלוא החבילה או שנותר לו נפח פעילות שלא נוצל לדוגמה ג'יגה וחצי מתוך הארבעה שהטעין. במקרה כזה היתרה הזו עומדת לזכותו והוא יכול לממש אותה במהלך ארבע השנים הקרובות.

להבדיל מחבילות תקשורת אחרות, כאן התרמילאי מקבל תמורה מלאה לכספו כיוון שכל הנפח שנותר הוא שלו ולשימושו בנסיעה הבאה ועד חלוף ארבע שנים. לעומת מקרים אחרים של חבילות לחו"ל המוצעות על ידי ספקים אחרים, הלקוח משלם מלוא תכולת החבילה גם אם לא ניצל אותה עד תומה.

שימוש בסוג כזה של חבילת תקשורת יוצר בזבוז משמעותי במיוחד אם נמצאים כמה חודשים במדינות רחוקות או טסים לעתים תכופות כך שהכלל של עלויות התקשורת הן גבוהות.

נוחות השימוש בסים החדש

הסים החדש מתאים לכל החברות הסלולריות המעניקות לישראלים שירותים סלולריים ולכן קל מאד להתממשק אל כל אחת מהן. לאחר הנחיתה בחו"ל, מחליפים את הסים הישראלי בסים שמיועד לחו"ל בתפעול קל ומאד נוח. מיד לאחר מכן, המכשיר מקבל מספר טלפון ישראלי המתחיל בספרות 077 ואפשר לשוחח טלפונית כאילו נמצאים בארץ.

איכות התקשורת וקלות השימוש מפתיעים את כל המשתמשים ולכן רבים מהתרמילאים הסובבים אותם מחליטים גם הם לעבור לשיטת תקשורת זו שהיא חסכונית, יעילה ומעניקה תמורה מלאה עבור החיוב של הטענת הכרטיס.