בין אם מדובר בנסיעת עסקים דרך העבודה, בין אם בחופשה זוגית רומנטית עם בן או בת הזוג, בין אם חופשת ’בטן גב‘ עם הילדים בקיץ או בטיול בטבע עם מגוון של אטרקציות, לכל אחד ואחת מאיתנו יש צרכים שונים בהיבט של סלולרי בחו“ל.

למה בתכל'ס חשוב לנו להיות מחוברים גם בחו"ל?

לחלק מאתנו, הדבר הכי חשוב הוא פשוט להודיע למשפחה ולחברים שלנו שהכל בסדר, שנחתנו, שהגענו למלון ושהמעברים בין מקומות מתבצעים כמו שצריך.

לאחרים, הדבר הכי חשוב זה להישאר מעודכנים. למשל, יש אנשים שחייבים להישאר ”מחוברים“ לעבודה גם כשהם בחופשה. מה זה אומר?. זה אומר שהם צריכים לענות למיילים חשובים שלא סובלים דיחוי, לבצע שיחות חשובות עם לקוחות מכל מיני מקומות בעולם, לבדוק שהלו“ז בארץ מתבצע כמו שצריך ועוד.

אוהבים לטייל בעולם? הכירו כרטיס סים בינלאומי למטייל

לעומת זאת, יש כאלה שצריכים את הסלולרי רק בשביל נוחות ופאן. הם רוצים להעלות תמונות מדי פעם לפייסבוק, לכתוב איזה פוסט כדי לצבור כמה שיותר לייקים, להעלות סרטון ולעדכן את הסטורי שלהם באינסטגרם, להיות מחוברים לוואטסאפ ולשלוח תמונות מהמקומות שבהם הם מבלים ומבקרים לחברים ולבני המשפחה הקרובים שלהם. יש גם כאלה שמשלבים בין השניים, כלומר הם מנהלים את העסק שלהם דרך אותן רשתות חברתיות והשהייה בחו“ל מאפשרת להם לשמור על קשר ישיר ומתמיד עם הלקוחות שלהם: ”יצאתי לחופשה…אבל אני עדיין חושב עליכם…"

אחרים, רוצים שיהיה להם סלולרי זמין רק למען ניווט איכותי, מהיר ובטוח תוך שימוש באפליקציות שונות כמו למשל הוויז. האפליקציה עוזרת להם למצוא את הדרך הטובה והמהירה ביותר בזמן שהם מטיילים, שכן הם השכירו רכב ולא רוצים לבזבז זמן יקר על נסיעות בפקקים ובדרכים שמאריכות להם את הדרך. צורך נוסף הוא הצורך להישאר מעודכן, כלומר לגלוש באפליקציות של חדשות, לראות סרטונים, לעבור על הפיד שלכם ושל החברים שלכם… בקיצור מה שאתם צריכים זה פשוט להרכיב בעצמכם את החבילה לחו“ל.

המהפך של World8

עם World8 אתה מרכיב את החבילה שלך לעצמך. אתה יודע כמה אינטרנט אתה צריך, אתה יודע כמה מתקשרים אליך וכמה אתה מתקשר כשאתה נמצא בחו“ל וכמה הודעות אתה שולח. עד ש World8 נכנסו לתמונה, כולנו היינו משלמים סכומי עתק לחברות הסלולר על חבילות גלישה בחו“ל. מעכשיו, אין כבר צורך לעשות את זה. מעכשיו אתם יכולים ליהנות משירותי סלולר הכוללים שיחות, אינטרנט והודעות ל- 150 מדינות ברחבי העולם.

למעשה, רק לקוחות World8 יכולים ליהנות מתוספת גלישה באירופה בעלות של 50 שקלים בלבד למשך חודש ימים מהנחיתה. ניתן גם לטעון ב-75 שקלים שילוב בין דקות שיחה, הודעות טקסט וגלישה ברוב העולם. הטעינה תקפה לכם לארבע שנים וזה אחד היתרונות הכי חזקים של השירות של World8.

למעשה, עם הסים של World8 שאותו אפשר לטעון בכל נקודת זמן ובכל מדינה מתוך ה- 150 שאתם נמצאים ממש בקלות. דרך הסים הנטען, אתם יכולים לממש את כל הצרכים שלכם בין אם זה שיחות לארץ, קבלת שיחות מהארץ, שימוש באפליקציות וברשתות החברתיות כמו יוטיוב, פייסבוק, YNET, אינסטגרם ועוד. שליחה וקבלה של מיילים, שליחת תמונות וסרטונים בוואטסאפ ועוד. את הסים עצמו ניתן לרכוש באחד מתוך 550 סניפי הדואר ולהתחיל להשתמש בו כבר מהנסיעה הבאה שלכם.

מעתה, בפעם הבאה שאתם נוסעים, כבר לא תצטרכו לחכות שעות ארוכות לנציג מחברת הסלולר, יש לכם סים שנמצא אתכם לכל נסיעה בחו“ל.