השאלה אם צריך חבילת גלישה לחו"ל או לא כבר אינה רלוונטית. בימים אלו מעסיקה את קהל הגולשים והמטיילים שאלה קצת אחרת: מהו נפח חבילת הגלישה שבאמת צריך? בכדי להשיב לכם על השאלה הזו, צריך להבין כמה דברים עיקריים:

 • לכמה זמן אתם נוסעים?
 • מהם דפוסי השימוש שלכם?
 • באילו אפליקציות אתם משתמשים?

מה שבטוח הוא שרכישת סים מקומי כבר אינה נחשבת המשתלמת ביותר, וכיום תוכלו לרכוש את חבילת הגלישה שלכם כבר בארץ בעלות נוחה משתוכלו לדמיין! רגע לפני שגם אתם מתחילים לארוז ולסמן יעדים חשובים על המפה, דעו גם אתם אילו אפליקציות משפיעות בעיקר על נפח הגלישה שלכם:

 • צפייה בסרטונים ב-Youtube
 • ביצוע שיחות וידאו ממושכות
 • שיתוף תמונות באינסטגרם
 • צפייה בסרטים בנטפליקס

אילו אפליקציות משפיעות על נפח גלישה?

חבילת הגלישה של World8 – מה אתם מקבלים ב-75 שקלים?

חבילת החו"ל שאנו מציעים לכם כוללת חבילת גלישה, אך לא רק: בתמורה ל-75 שקלים בלבד, תקבלו מאיתנו כ-100 דקות שיחה, ועוד כ-100 הודעות SMS. וחבילת הגלישה? היא מוצעת לכם בנפח של כ-1GB. במידה ותרצו להרחיב את החבילה שלכם וכל עוד אתם נוסעים לאירופה, נשמח להציע לכם תוספת של עוד כ-5GB ב-50 שקלים בלבד (תוספת גלישה זו תקפה לכ-30 ימים מרגע הנחיתה).

את בנק הדקות וההודעות שאתם רוכשים בחבילה, יחד עם חבילת הגלישה הבסיסית, תוכלו לנצל למשך 4 שנים מרגע רכישת החבילה! היום אתם באסטוניה ובעוד חודש בנורווגיה? תוכלו להשתמש ביתרת החבילה שלכם ללא כל תשלום נוסף גם בעתיד!

רגע לפני שאתם ממהרים להרחיב את חבילת הגלישה שלכם, כדאי שתדעו מה אפשר לעשות עם חבילה בנפח של 1GB. מוכנים?

 • נוסעים לנסיעת עבודה? 3000 מיילים!
 • 5000 תמונות בוואטסאפ
 • 200 שעות ניווט באפליקציית Waze
 • 200 דקות של שיחות וידאו עם היקרים שלכם
 • 750 דקות גלישה ברשת החברתית – פייסבוק

אילו אפליקציות יזללו לכם את חבילת הגלישה?

ישנם יישומים שהשימוש בהם לא ממש משפיע על חבילת הגלישה, לצד יישומים שיגזלו לא מעט מהחבילה שלכם. לדוגמה: גלישה בדפי אינטרנט לחיפוש אטרקציות לדוגמה (חיפוש בדפדפן), היא השימוש הידידותי ביותר בכל הקשור לבזבוז חבילת הגלישה. לצורך העניין, גלישה של בין 80-120 דפי אינטרנט, תגזול מהחבילה שלכם בין 35-55 מגה בייט בלבד.

מנגד, שיחות וידאו ממושכות או צפייה בסרטים לאורך החופשה, יגזלו לא מעט מחבילת הגלישה. לכן, הגדרת דפוסי השימוש שלכם טרם הנסיעה הכרחית, זאת בכדי שתוכלו לבחור בחבילה המתאימה ביותר בגודלה.

אילו אפליקציות משפיעות על נפח גלישה?

נגמרה לכם החבילה? העדיפו להרחיב אותה ולא לגלוש ב- Wi-Fi

כפי שהצגנו לכם, אתם יכולים לעשות לא מעט עם חבילת גלישה בנפח של 1GB. עם זאת, כיום אחת מהחוויות המשמעותיות ביותר היא חווית השיתוף ברשתות השונות. לכן, אם עבורכם חוויה בחו"ל מבוססת בין היתר על גלישה מרובה, תוכלו להגדיל את חבילת הגלישה שלכם.

האם כדאי לגלוש במקביל ב-Wi-Fi? אנחנו פחות ממליצים.

לעתים, הזול מתגלה כיקר, ובמקרה הזה סביר כי תצטרכו לשלם בפרטיות שלכם. אותן חברות שמציעות לכם בנדיבות רבה גלישה בחינם, שואבות מכם לא מעט מידע פרטי, תוך שגם ישנם גורמים עוינים אחרים שחוגגים על חשבון החיבור שלכם אל הרשת האלחוטית.

במידה ואתם נהנים לגלוש, הבטיחו לעצמכם גלישה בטוחה עם חבילות הגלישה של World8!

צריכים עזרה בבחירת חיבלת גלישה שתתאים לכם? לחצו כאן

גם אתם יכולים לשלוט בקצב הגלישה שלכם!

כל עוד אתם מחזיקים ברשותכם מכשיר חכם, תוכלו באמצעות הגדרות המכשיר לדעת מהו נפח הגלישה העומד לרשותכם וכמה ניצלתם מתוכו.

כמו כן, אלו מכם שרוצים לקבל הערכה באשר לדפוסי השימוש שלהם רגע לפני שהם רוכשים את חבילת החו"ל, יכולים לבדוק מהי הצריכה החודשית שלהם בימי השגרה וכך לקבל השערה באשר לחבילה המתאימה.