כמטיילים מתמידים, וודאי יש לכם כבר חדר שלם שמיועד עבור אחסון ציוד לטיולים ברחבי העולם. האהבה שלכם לנופים, אטרקציות מגוונות, תרבויות, שפות וגילוי מקומות חדשים אינה פוסקת לרגע, ואם אתם לא נמצאים במטוס למשך תקופה קצרה, אתם עשויים להרגיש שמשהו לא תקין, שהגיע הזמן לבקר בשדה התעופה ולהמריא מישראל.

אך כדי לטייל ברחבי העולם אתם זקוקים לאינטרנט. אתם לא אוהבים להיות תלויים בבתי המלון או במסעדות שמציעים Wi-Fi, אתם גם לא מעלים בדעתכם מצב בו תהיו מנותקים לגמרי ותסתובבו באזורים זרים ללא אפליקציות ניווט שונות או אפשרות ליצור קשר במידת הצורך. ובכלל – אתם אוהבים לשתף את בני המשפחה והחברים בחוויות שלכם – לשלוח הודעות, תמונות ולהקליט סרטונים מרגשים.

כמו כן, נמאס לכם לשלם עבור חבילות גלישה שמספקות ספקיות האינטרנט שלכם, שגובות מחירים גבוהים ולא מאפשרות לכם להשתמש בחבילה לאורך תקופה ממושכת. נמאס לכם לשלם על חבילה מלאה גם אם לא ניצלתם אותה לגמרי. גם הסים המקומי קצת מטריד אתכם, בין היתר כי הוא דורש מכם להשתמש במספר זר. הפתרון הטוב ביותר עבורכם, הוא ככל הנראה כרטיס סים בינלאומי.

כרטיס סים בינלאומי – הכרטיס שנוסע אתכם למגוון טיולים ברחבי העולם

כרטיס הסים הבינלאומי תקף למשך 4 שנים, כך שתוכלו לקחת אותו אתכם למסעות במדינות רבות ולא תצטרכו לדאוג בכל פעם לסים זר, חבילה מספקית האינטרנט או להסתמך על רשת וויי פיי שעשויה להימצא רק בחלק מהמקומות, להשתבש ואף לגרום לבעיות אבטחה.

עם כרטיס סים בינלאומי לא תצטרכו להתעסק עם הנושא, ובכל פעם בה החבילה הנאה תגמר, תוכלו להטעין את הכרטיס ולהמשיך בדרככם. את ההטענה ניתן לבצע מכל מקום, בכל יום ובכל שעה.

החבילה המשתלמת שהסים מציע עולה בסך הכל 75 שקלים וכוללת 100 הודעות,  1GB ו-100 דקות. במידה שתיסעו לאחת ממדינות אירופה, תוכלו לקבל תוספת גלישה של GB5 במחיר של 50 שקלים ולהשתמש בחבילה במשך 30 ימים מהרגע בו המטוס נחת.

כרטיס סים בינלאומי למטייל המתמיד

חיסכון אדיר ושמירה על התקציב

גם במקרה של מספר נסיעות קצרות לחו"ל ועל אחת כמה וכמה במקרה שלכם – נוסעים מתמידים, תוכלו לחסוך עם הסים הבינלאומי 80% מהסכום שיכלתם לשלם עבור שיחות וגלישה שמתבצעות בדרכים אחרות.

יתרון אדיר נוסף של הסים הבינלאומי הוא שהכרטיס מאפשר לכם לשמור על המספר שלכם ואין צורך להשתמש במספר זר ולעדכן את כל האנשים עמם אתם רוצים לשמור על קשר במהלך הנסיעות. כמו כן, הסים מאפשר לכם למנוע חריגות. כאשר החבילה עומדת להיגמר תקבלו הודעה, בצורה זו נמנע מצב בו תאלצו לשלם מחיר נוסף בלי לדעת זאת מראש.

לטייל בלי לחשוב פעמיים על אמצעי התקשורת בחו"ל

סים בינלאומי הוא הפתרון הטוב ביותר עבור טיולים בחול. הוא מאפשר למשתמשים לחסוך סכומים גבוהים ובמקרה שלכם – סכומים גבוהים בצורה משמעותית. רק עם החבילה הבסיסית של הסים תוכלו לשלוח 500 תמונות, לגלוש ב- 2500 דפים, לנווט במשך 200 שעות, לגלוש בפייסבוק במשך 750 דקות, לשלוח 300 אימיילים ולצפות ב- 200 סרטוני ווידיאו ביוטיוב! ובמידה שכל זה לא יספיק לכם – תמיד תוכלו להטעין את הכרטיס! הוא שלכם למשך 4 שנים!

לאחר שתרכשו את הסים – דבר שניתן לעשות בשפע סניפי דואר או על ידי הזמנה דרך האינטרנט, תקבלו את הכרטיס עד הבית תוך 3 ימים עסקים בלבד, אז יישאר לכם רק לארוז את המזוודה.

אהה… ואל תשכחו את המטען, בסדר?