אנחנו גולשים באינטרנט כל הזמן, החיבור למידע הנגיש מאפשר לנו לקבל אינפורמציה על כל נושא עליו אנחנו רוצים ללמוד, וכאשר אנו נוסעים לחו"ל, הרי שמדובר על צורך מהותי.

אז נכון, שלפני מספר שנים היה ניתן לטייל בחו"ל ללא החיבור המתמיד לאינטרנט, אבל שנים אלו עברו להן. היום, כשאין לנו את האפשרות לקבל מידע על דרכי ההגעה ליעדים השונים, כמו למשל: מוזיאון בו אנו רוצים לבקר, מרכז קניות, תאטרון או תחנת רכבת, אנו עשויים לחוש חסרי אונים. בעולם המהיר בו אנו חיים, ובעיקר כשאנו נמצאים בטיול בחו"ל, אנו רוצים להספיק כמה שיותר (לפחות רבים מאתנו), והנגישות לאינטרנט יכולה להקל עלינו מאוד.

מעבר לזאת, אנו זקוקים לאינטרנט כדי לשמור על קשר עם בני המשפחה והחברים שלנו. לפעמים אנו מטיילים בחו"ל ורוצים לקבל המלצה על מקום שנמצא באזור שבו אנו נמצאים ומענה מהיר מאפשר לנו להגיע למקומות הטובים ביותר. כמובן שאין לשכוח את הרצון לשתף ולעדכן את כל הסובבים בנוגע למעשינו, כאלו אנחנו, הישראלים, אוהבים לשתף את כולם.

להישאר מחוברים ולשלם פחות

עוד תכונה ישראלית היא לשאוף לקבל את השירות הטוב ביותר במחיר הנמוך ביותר. הדבר חל גם על אמצעי התקשורת בהם אנו משתמשים כשאנו נוסעים לטיולים ברחבי העולם.

עד לפני מספר שנים לא הייתה לנוסעים שמעוניינים לגלוש באינטרנט בחו"ל יותר מדי ברירות והם היו צריכים לרכוש חבילת גלישה מחברת הסלולר שלהם. חבילות אלו כידוע, עולות ביוקר ובמידה שאיננו מנצלים את כל נפח הגלישה, כספינו נעלם עם חזרתנו לארץ. כמובן שאופציה זו קיימת גם היום, אך האפשרויות האחרות קוסמות הרבה יותר.

בין האפשרויות המשתלמות ביותר בימינו, ונשים דגש גם על הנוחות ביותר, יש לציין את האפשרות לרכוש סים בינלאומי. סים בינלאומי לגלישה באינטרנט מאפשר למשתמשים לגלוש בהנאה ולשלם סכומים נמוכים ביותר, וכן, יש לו מגוון יתרונות נוספים.

סים בינלאומי של חברת World8

הסים הבינלאומי של החברה שלנו- World8, הופך את חווית הגלישה ואת כל נושא התפעול לפשוט ונוח. את הכרטיס, שעולה 50 שקלים, ניתן להטעין בסכום של 75 שקלים וליהנות מ- GB1 גלישה.

אם אין לכם מושג מה ניתן לעשות ב- GB1 גלישה, כדאי שתדעו שתמורת 75 שקלים תוכלו לשלוח 5,000 תמונות, לגלוש ב-2,500 דפים באינטרנט, לשלוח 3,000 מיילים, לנווט בדרכים במשך 200 שעות, לגלוש בפייסבוק במשך 750 דקות ולצפות בוידיאו ביוטיוב במשך 200 דקות.

אם לא די בזאת, במידה שאתם מטיילים באירופה, תוכלו להוסיף 50 שקלים וליהנות מ- GB5 תוספת גלישה, כאשר התוספת תהיה תקפה ל-30 ימים ממועד הנחיתה.

בנוסף לכך – וכאן מדובר על בשורה משמחת במיוחד, בניגוד לחבילות הגלישה, שעלותן אינה מוחזרת במידה שנותרה יתרה בחבילה, השימוש בכרטיס הסים הבינלאומי שלנו מאפשר לכם לטייל במשך 4 שנים. במידה שנגמרה לכם היתרה – תוכלו להטעין את הכרטיס בקלות מכל מקום בשיחת חינם למספר 191. תוכלו להטעין את הכרטיס בכל שעות היממה ולהיות רגועים – עם הכרטיס הזה אתם תמיד תישארו מחוברים!

כמו כן, תוכלו להעביר את הכרטיס לחברים ולקרובי משפחה ולאפשר להם ליהנות מגלישה נוחה במהלך נסיעותיהם.

אם לא די בזאת, בניגוד לכרטיס סים מקומי (שהוא אופציה נוספת), שהשימוש בו דורש מהרוכש להשתמש במספר זר, הסים הבינלאומי שלנו מאפשר שמירה על המספר הישראלי.

ניתן לרכוש את הכרטיס המתקדם והנוח בשפע סניפי דואר או להזמין אותו מהאתר שלנו!

שתהיה לכם טיסה נעימה וטיול נפלא!