אם היינו מספרים לכם שאתם יכולים לחסוך 80% מהמחיר שאתם משלמים על שיחות וגלישה בחו"ל, מה הייתם חושבים?

ואם היינו מספרים לכם שאתם יכולים לחסוך את הצורך לחפש אחר סים מקומי או לרכוש חבילות גלישה יקרות מספקיות הסלולר, מה אז הייתם אומרים?

במידה שסיקרנו אתכם, נשמח לספר לכם שאלו הם רק חלק מהיתרונות של הסים הבינלאומי – סים שהפך להיות פופולארי ביותר בקרב הנוסעים הישראלים.

הסים הבינלאומי – דברים שחשוב לדעת על הסים הפופולארי

הסים הבינלאומי של החברה שלנו – world8, עונה על כל הצרכים של הנוסעים לחו"ל – הוא מבטיח גלישה מהירה, ניתן לגלוש איתו ב-150 מדינות שונות ברחבי העולם, המחיר שלו משתלם במיוחד, ניתן להשתמש בו החל מרגע הנחיתה ואפשר להשתמש בו במשך 4 שנים ולשמור על המספר הישראלי!

מחירו של כרטיס הסים הוא 49 שקלים ועבור 75 שקלים מקבלים המשתמשים 100 דקות או 100 SMS או GB1.

במידה שהיעד הוא אירופה, ניתן לגדיל את נפח הגלישה ולקבל תוספת של GB5 תמורת 50 שקלים נוספים. התוספת ניתנת מרגע הנחיתה ולמשך 30 ימים.

האפשרות להשתמש בכרטיס במשך 4 שנים תורמת רבות לארנק, שכן בניגוד לחבילות הגלישה שנרכשות מספקיות הסלולר – חבילות שמסתיימות ברגע החזרה לארץ גם אם הן לא הסתיימו, היתרה שנותרת בכרטיס הסים נשמרת עד לפעם הבאה שבה רוכש הכרטיס יטוס.

מעבר לכך, מפחיתה האפשרות לשמור על המספר הישראלי את כאבי הראש ואת הצורך לעדכן את רשימת אנשי הקשר בנוגע למספר הזר.

יתרון גדול של כרטיס הסים הבינלאומי הוא שאפשר להעביר אותו לאנשים אחרים ולאפשר גם להם לחסוך כספים. במידה שהיתרה מסתיימת, אפשר לטעון את הכרטיס בכל עת על ידי שיחת חינם למספר 191.

באמצעות כרטיס הסים הבינלאומי אפשר לנסוע לטיולים בשמחה וללא חשש מפני חריגות – דבר שעלול לקרות במקרה שרוכשים חבילת גלישה. לפעמים המשתמשים אפילו לא יודעים על החריגה, חוזרים לארץ, מתרגלים לשגרה ולפתע מגלים שהם מחויבים לשלם סכומים נוספים.

יש ברירות – יש סים בינלאומי

לפני לא יותר מדי זמן לא היו לנו הרבה ברירות, ואם היינו טסים לחו"ל ורוצים להישאר מחוברים כל הזמן, היינו צריכים לרכוש חבילת גלישה ולשלם סכומים גבוהים ביותר, תוך הכרה בכך שאם לא ננצל את כל החבילה, נשוב לארץ והיא תעלם.

הסים הבינלאומי הופך את חוויית השימוש לנוחה, פשוטה ומשתלמת, כאשר המשתמש יכול להיות מחובר באופן מתמיד. ישראלים שרכשו את הכרטיס מטיילים ברחבי העולם, מנווטים בדרכים, שולחים הודעות ותמונות לחברים ובני משפחה, צופים בסרטונים, שולחים מיילים, גולשים באתרים ולא צריכים לחשוש מפני חריגות לא נעימות.

חשוב לזכור שלמרות שניתן למצוא בימינו טיסות במחירים מוזלים, עדיין נחשבים טיולים בחו"ל לעסק יקר, ומשמח מאוד לדעת שאפשר לחסוך לא מעט כספים על נושא התקשורת הסלולרית.

לרכוש את הסים הבינלאומי בקלות ולטוס לחו"ל במהירות

במידה שאתם רוצים לרכוש את כרטיס הסים הבינלאומי שהפך למצרך חובה בקרב הרבה מאוד ישראלים, אתם יכולים להזמין אותו ישירות מהאתר שלנו ולקבל את המשלוח עד לביתכם.

כמו כן, הסים נמכר ב-550 סניפי דואר, כך שתוכלו פשוט לגשת אל הסניף שקרוב לביתכם ולרכוש אותו ללא בעיה.

במידה שיש לכם שאלות, אתם מוזמנים לפנות אלינו בשעות הפעילות. תוכלו לצלצל אלינו מהארץ או מחו"ל ונשמח להשיב על כל שאלה ולאפשר לכם למקסם את ההנאה מהטיולים!