אם תהלכו בארץ ברחובות העיר, וודאי תראו מיד שכמעט כולם בוהים בסמארטפונים שלהם.

חלק מהמשתמשים יושבים עם חברים ומתבוננים במובייל, חלק מצלמים תמונות ושולחים לחברים, אחרים מחפשים איזה מוצר אותו הם מעוניינים לרכוש או גולשים ברשתות החברתיות, חלק מהאנשים מנווטים את דרכם ואם נרצה בכך או לא – ניתן לומר כי רובינו מכורים. 

הצורך במובייל שהפך להיות כמעט כמו היד השלישית שלנו אינו נעלם בחו"ל – אצל חלק מהאנשים הצורך אפילו מתעצם משום שהמטיילים רוצים לנווט בדרכים ולמצוא את המסעדה עליה קראו, למצוא את האטרקציה ממנה חבריהם התלהבו או לשלוח הודעות ותמונות לחברים ובני משפחה.

היתרונות של רכישת סים בינלאומי בארץ

טסים לאירופה ונשארים בקשר עם הנותרים בארץ

בין היעדים השונים בהם אוהבים הישראלים לטייל יש לציין את יבשת אירופה. לפי בדיקה שבחנה את דעתם של מיליוני מטיילים, נמצא שהיעדים הפופולאריים ביותר באירופה הם: לונדון, פולין, פריז, רומא, כרתים, ברצלונה, פורטוגל, פירנצה, ונציה, אמסטרדם והרשימה עוד ארוכה.

במקרה שיעדכם הוא אחת ממדינות אירופה וחשוב לכם (כמו רוב הישראלים) לשמור על קשר עם החברים, בני המשפחה או העובדים שנשארים בארץ, תוכלו לשמור על קשר בדרכים הבאות: 

  1. לסמוך על האינטרנט האלחוטי – ניתן למצוא מגוון מקומות בהם קיים חיבור זמין. אם תסתובבו בקניונים, תשבו במסעדות ובתי קפה או תמצאו במרכזים אחרים, סביר להניח שתמצאו בהם אינטרנט אלחוטי. כמו כן, יש בתי מלון שמספקים אינטרנט אלחוטי ללא תשלום או בתוספת תשלום. הבעיה בפתרון זה הוא שתהיו תלויים באזור בו תימצאו ושהחיבור עלול לסכן את המידע הפרטי שלכם.
  2. סים מקומי – תוכלו לרכוש סים מקומי לאחר שתנחתו במדינת היעד. המחיר של הסים משתלם אך לא תמיד קל למצוא את החנות שמוכרת את הכרטיס ומספקת שירות וחיפושים ממושכים יגזלו זמן. מעבר לזאת, רוב החנויות אינן פתוחות ביום ראשון וזוהי בעיה במידה שנוחתים ביום א'. כמו כן, במידה שזקוקים לסיוע בתפעול הסים, עשויה העזרה להינתן בשפה המדוברת במדינה ולא תמיד קל להשתמש בסים ולהגדיר אותו.
  3. חבילת גלישהרכישת חבילת גלישה מספקית הסלולר שלכם תדרוש מכם לשלם סכום גבוה ביחס לשאר האפשרויות. במקרה שתרכשו חבילה יהיה עליכם לשים לב לכמות השימוש שלכם, שכן חריגות עשויות להצטבר לסכומים גבוהים ביותר. כמו כן, יש לזכור שבמידה שלא תשתמשו בכל החבילה, לא תקבלו את כספכם בחזרה.
  4. כרטיס סים שנרכש בארץ – רכישת כרטיס סים בארץ יכולה להיות משתלמת ביותר. בין מגוון כרטיסי הסים שמיועדים לשימוש בחו"ל יש לציין את כרטיס הסים הבינלאומי של WORLD8. מחירו של הסים הוא 75 שקלים והוא מאפשר למשתמש לבחור בין 100 דקות, GB1 או 100 SMS.
    אנשים שמטיילים באירופה יכולים לשלם 50 שקלים נוספים, לקבל תוספת גלישה של GB5 ולגלוש במשך 30 ימים ממועד הנחיתה. כרטיס הסים הבינלאומי מאפשר למשתמש לשמור על המספר האישי שלו והוא תקף ל-4 שנים שבמהלכן ניתן לצבור את היתרה ולהמשיך בשימוש בטיולים נוספים. כמו כן, ניתן להטעין את הכרטיס מכל מקום על ידי חיוג המספרים: 191 ובמידה שהיתרה עומדת להיגמר מתקבלת הודעה ועל ידי כך נמנעות חריגות בתקציב.

במידה שתרכשו את כרטיס הסים הבינלאומי שלנו ותהפכו להיות לקוחות WORLD8, תוכלו ליהנות מפתרון מצוין שיאפשר לכם לטוס למגוון מדינות בלי לחשוב על עלויות התקשורת. העסקה המשתלמת ותוספת הגלישה באירופה תמורת סכום של 50 שקלים הופכים את רכישת הכרטיס לכדאית ביותר.