טיסה – יש.

מלון – יש.

דרך מעבר בין השדה למלון – יש.

מסלול, אטרקציות ופעילויות – גם יש.

עכשיו רק צריך להחליט איך אנחנו בוחרים לעשות שימוש באינטרנט בחול, בשיחות ובכלל בסמארטפון שלנו כשאנחנו נמצאים בחו“ל. היום יש מגוון של אפשרויות ולכן בחרנו לעשות לכם קצת סדר ולספר לכם על היתרונות אל מול החסרונות של כל פתרון תקשורת בחו“ל.

היתרונות אל מול החסרונות של פתרונות התקשורת השונים

אז האופציה הראשונה שמוכרת לכולנו היא חבילת תקשורת דרך חברת הסלולר בה אנו מנויים ומשלמים לה סכום כסף חודש בחודשו. חבילה זו משולמת בנפרד והיא מותאמת לצרכים שלנו.

חבילה זו מופעלת על הקו הקיים שלנו כאשר השיחות לארץ מותאמות לנו באופן אישי מבחינת הדקות. החיסרון כאן הוא שאין זמינות לשיחות בחו“ל ומספר המדינות הנתמכות משתנה ותלוי מאוד באיזו חברה אתם. חיסרון נוסף ואולי המרכזי בא לידי ביטוי במחיר שהוא הרבה פעמים מאוד גבוה.

אופציה נוספת שעוד ועוד ישראלים בוחרים להשתמש בה היא סים מקומי אותו אנו רוכשים בחו“ל בהתאם ליעד בו אנו נמצאים. אופציה זו מתאימה לאנשים שצריכים לתקשר עם מקומיים (למשל כשנוסעים לנסיעת עסקים או כשיש לנו משפחה או חברים באותו מקום).

בנוסף, זו אופציה טובה למי שזקוק רק לשירותים אינטרנטיים. בשונה מהאופציה הראשונה, כאן יש צורך להחליף את הסים אך החיסרון הוא שאין לנו שיחות לארץ.

כן נוכל לתקשר דרך אפליקציות בשיחות אינטרנטיות כמו למשל בוואטסאפ או במסנג‘ר.

בעיקרון, היופי בסים שרוכשים בחו“ל הוא שהוא נועד למדינת היעד ויש גם סימים שהם בעלי יכולת נדידה למספר ארצות, בעיקר במזרח, בתוך ארצות הברית ובאירופה למשל. מבחינת המחיר, אין ספק שזו אופציה מצוינת, אך העניין הוא שלא תמיד סים זה משרת את הצרכים שלנו עד הסוף.

למשל, הרבה פעמים חבילת האינטרנט בחו"ל לא מספיקה לנו בזמן השהייה ואז אנחנו מוצאים את עצמנו נתקעים וצריכים בכל פעם להטעין את הסים הזה.

הפתרון השלישי נקרא סים חו“ל ישראלי. כלומר זה סים ישראלי אבל אין לו קשר לחבילת הסלולר הרגילה שלנו.

בדומה לפתרון השני, גם כאן נצטרך להחליף את הסים. למעשה, כל החסרונות שבאים לידי ביטוי בשני הפתרונות הקדומים, הופכים כאן ליתרון. בחלק מהחברות יש אפשרות לקיים שיחות מהארץ ולארץ (לא בכולם, לכן צריך לבדוק), יש אפשרות לבצע שיחות מקומיות במדינה בה אתם נמצאים (שוב מצריך בדיקה) ויש לא מעט מדינות שנתמכות בשירות הזה. בשונה מחבילת תקשורת דרך חברת הסלולר, כאן מדובר בפתרון זול משמעותית.

World8 הפתרון הטוב ביותר לנסיעות לחו“ל

אנו מציעים לכם את הסים הישראלי הזול והטוב ביותר בהשוואה למתחרים. תוכלו ליהנות ממנו ב-150 יעדים שונים. את הסים תוכלו לרכוש באחד מסניפי הדואר הקרובים לביתכם. ברחבי אירופה תוכלו ליהנות מתוספת גלישה 3GB בעלות של חמישים שקלים בלבד למשך חודש שלם מיום הנחיתה.

בנוסף, ניתן לטעות 100 דקות ו- 100 הודעות או 1GB בעלות של 75 שקלים בלבד לשימוש במגוון של מדינות ברחבי העולם. יש כאן שילוב בין מחיר מצוין לכל השירותים שכולנו צריכים כשאנחנו נמצאים בחו“ל.

מהרגע שאתם נוחתים במדינת היעד, תוכלו להתחבר לרשת וליהנות מכל השירותים האינטרנטיים שאתם רגילים אליהם בארץ: גלישה בפייסבוק, באינסטגרם ושאר רשתות חברתיות, צפייה בסרטונים, התעדכנות בחדשות ובמיילים, שליחה של תמונות וסרטונים, צ‘אט בוואטסאפ ועוד.

ניתן להטעין את הסים בשיחה רגילה מכל מקום בו אתם נמצאים וככה אתם אף פעם לא נשארים בלי השירותים שאתם צריכים.