אז נכון שיש לכם רצון להתנתק מהשגרה שלכם עם הנסיעה שלכם לארצות הברית, אך אין זה אומר שאתם צריכים לשמור על נתק. World8 משאירים אתכם מחוברים עם היקרים לכם בכל רגע נתון – ללא כל תלות בחיבור רשת אלחוטי זמין. כרטיס סים לארצות הברית שאנו מציעים מתאים לשימוש מספר רב של פעמים, כאשר ברשותכם חבילה הכוללת דקות שיחה, הודעות וחבילה לצורך גלישה בארה"ב.

 

הכי בבית בעולם: שומרים על קשר עם רכישת כרטיס סים לארצות הברית

 

לפני כמה שנים התקשורת עם הארץ הייתה מעט סבוכה לאלו ששהו בחו"ל: התעריפים היו מאד יקרים, התקשורת הייתה איטית והחבילה שהוצעה לקהל המטיילים הייתה מבוססת על דקות שיחה בלבד. כיום, לא רק שדפוסי השימוש השתנו ועל החבילה המוצעת להיות שונה, אלא שאתם גם יכולים לרכוש חבילה במחיר נוח.

 

בעבר, חבילות החו"ל היו כמעט סמל סטטוס: אלו שיכלו להרשות לעצמם שמרו על קשר רציף עם הארץ, ואלו שעבורם הייתה החבילה יקרה מדי, פשוט לא. כרטיס סים לארה"ב של World8 / סים אמריקאי הנרכש דרך World8 מנגיש את חבילת החו"ל פשוט לכולם: מחבר'ה צעירים שנוסעים לסאמר סקול, דרך סטודנטים בחילופי סטודנטים ועד בני הגיל השלישי שיוצאים לטיול מאורגן.

 

כרטיס סים לארה"ב

 

מהו השימוש העיקרי שלכם? שיחות, הודעות או גלישה?

 

למעשה, אינכם צריכים להגדיר מראש במה אתם משתמשים יותר, זאת מאחר ואנו דואגים לכם לחבילה משולשת עם סים אמריקאי, הכוללת בתוכה את כל שאתם צריכים: דקות שיחה, חבילת הודעות וחבילת גלישה בארה"ב. כיום, רבים אלו המעוניינים לתקשר את המסרים שלהם ובעיקר את החוויה שלהם – דרך תמונות המועברות בתוכנת המסרים ווצאפ. בחבילה שאתם מקבלים עם רכישת כרטיס סים לארצות הברית, אתם מקבלים חבילת גלישה בנפח של 1GB.

 

קונקשיין בלונדון בדרך לארצות הברית? אתם משתמשים באותו הסים!

 

אז אם גם אתם שואלים את עצמכם למה לא לקנות סים אמריקאי מקומי במקום כרטיס סים לארה"ב כבר בארץ, הנה התשובה: כידוע, בעת שאתם רוכשים סים מקומי, הוא מוגבל לשימוש במקום בו אתם רוכשים אותו. כך לדוגמא, במידה ויש לכם קונקשיין בלונדון, יהיה עליכם לרכוש סים מקומי בכדי לתקשר עם הארץ. לאחר שעות ההמתנה שלכם בלונדון, לא תוכלו עוד להשמיש את הסים. התוצאה? סים חד פעמי והוצאה כספית שככל הנראה לא תחזיר את עצמה.

 

סים לארה"ב של World8 לעומת זאת, ניתן להשמיש בכל מקום אליו אתם נוסעים! כל הנדרש מכם הוא לרכוש את הסים בארץ טרם נסיעתכם, כאשר תוכלו להשמיש את החבילה העומדת לרשותכם בכל נקודה בה תבקרו. כמו כן, החבילות שתרכשו מספיקות לרוב לכ-30 ימים בלבד. כך, אם אתם עתידים לבקר בארצות הברית כ-32 ימים, בטיסת החזור שלכם עם הקונקשיין בלונדון (בהנחה ויש כזה), לא תוכלו להשמיש את יתר החבילה שבסים שרכשתם בהלוך.

 

סים לארה"ב

 

החסרונות שיש בחיבור לWi-Fi

 

כרטיס סים לארצות הברית כאמור כולל בתוכו גם חבילת גלישה בארה"ב בנפח של 1GB. רגע לפני שגם אתם מחליטים לוותר על רכישת סים לארה"ב פשוט מאחר ואתם בטוחים כי "כבר יהיה בסדר", דעו מהם החסרונות של החיבור לרשת האלחוטית בשדה התעופה, במרכזי הקניות, במסעדות ובתחנות הרכבת:

 

  • חיבורי איטי שלא מאפשר תקשורת רציפה
  • לא תמיד זמין בכל מקום
  • לא בטיחותי (חשש למתקפות סייבר)
  • האם באמת תרצו לחפש חיבור רשת באירוע חירום?

 

אז האם כדאי לשלם 75 שקלים עבור חבילת גלישה לחו"ל הכוללת 100 דקות שיחה, 100 הודעות SMS וחבילת גלישה בארה"ב? בהחלט כדאי! החבילה שלכם במסגרת סים לארה"ב של World8 תקפה למשך 4 שנים – כך שאינכם צריכים להיות בלחץ לחסל את כל החבילה, אלא שתוכלו להשמיש אותה גם בנסיעות הבאות שלכם.