כל מי שטס לתאילנד מתמודד עם שפע שאלות, ביניהן: עם איזו חברה לטוס? באיזו עונה לנסוע? מהם המחירים של הטיסה? איפה לישון? ואיזה חיסונים לבצע? שאלות אחרות שעולות בנוגע לטיול הן: לאיזה אי לנסוע? מהו מחיר הטיול? האם לטוס בקונקשן או בטיסה ישירה? האם יש צורך בויזה? מה אוכלים בתאילנד? והרשימה עוד ארוכה.

מכיוון שחופשה בתאילנד נמשכת ברוב המקרים הרבה זמן ואנחנו חיים בעידן בו קשה לאנשים להתנתק מהסמארטפון, עולה שאלה נוספת שנוגעת לנושא התקשורת.

המטיילים של ימינו אוהבים (ברובם) לתעד את עצמם כמעט בכל רגע נתון ולשלוח מטר של הודעות לחבריהם ולבני המשפחה. כדי לספק מענה לצורך זה וכדי שלא לשלם הון תועפות, חשוב להכיר את האפשרויות השונות ולבדוק כיצד ניתן לטייל בחו"ל, להישאר מחוברים ולחסוך בהוצאות.

SIM  בחו"ל – מאז ועד היום

עד לפני מספר שנים היה ניתן לחסוך בהוצאות הסלולר באמצעות רכישה של סים מקומי או סים בינלאומי. אחת הבעיות עם ה-SIM הקדום הייתה שכדי להשתמש בו היה צורך במספר זר, ומכאן שהמשתמש נאלץ לעדכן את אנשי הקשר שלו בנוגע למספרו בחו"ל. במידה שהמשתמש רצה לבצע "עקוב אחריי", היה עליו לשלם סכום גבוה יחסית.

לשמחתנו, השתנו פני הדברים והיום ניתן לרכוש SIM שמספק חבילת גלישה גדולה במחיר משתלם. ניתן אפילו לרכוש חבילת גלישה מורחבת בתוספת תשלום של סכום נמוך לשלוח הרבה הודעות, לבצע שיחות, לגלוש באינטרנט וכל זאת – עם מספר ישראלי. החבילה הנוחה והמשתלמת מאפשרת להרבה ישראלים ליהנות מחופשות ברחבי העולם ובין היתר – לטייל בתאילנד ולעדכן את כולם בכל הנעשה באופן מתמיד.

טסים לתילאנד? סים תאילנדי עם מספר ישראלי

חברת WORLD8 – מחוברים כל הטיול במחירים נמוכים

ניתן לרכוש כרטיסי SIM ממגוון חברות. התחרות בשוק עצומה וכל חברה מציעה חבילות שונות במחירים שונים. בין מגוון החברות שמספקות כרטיסי SIM ניתן למצוא את חברת WORLD8 שמספקת שירות שעונה על כל הצרכים של הנוסעים. כל לקוח של חברת WORLD8 יכול ליהנות מחבילה שכוללת 100 אסמאסים או 100 דקות או 1GB גלישה במחיר של 75 שקלים בלבד.

יתרון אדיר של הכרטיס הוא שהוא חוסך את הצורך להשתמש במספר זר שדורש מהמשתמש בין היתר לעדכן את כל בני המשפחה והחברים. כרטיס הסים מאפשר ללקוחות להשתמש במספר הישראלי שלהם כרגיל – לחייג לאנשים בדיוק באופן בו הם מחייגים בארץ, לשלוח הודעות וואטסאפ, לגלוש באינטרנט ולהרגיש קצת כמו בבית בעודם מגלים את העולם ומנווטים את עצמם בדרכים.

יתרונות נוספים של כרטיס הסים של חברת WORLD8 הם שאין הוצאות לא צפויות, כי החברה מגבילה את השימוש כשהחבילה נגמרת וניתן להשתמש בכרטיס במשך 4 שנים. נוסף על כך, אפשר להטעין את הסים בקלות, כל מה שצריך לעשות כדי להטעין את הסים זה לחייג את המספר 191 (שיחת חינם). ניתן לבצע את השיחה בכל שעות היממה, בכל ימות השבוע ומכל מקום בעולם.

אם לא די בזאת אפשר להעביר את הסים למטיילים אחרים. את הכרטיס ניתן לרכוש בקלות ב-550 סניפי דואר שפזורים ברחבי הארץ.

חברת WORLD8 משנה את פני התמונה והופכת את הטיולים בחו"ל להרבה יותר מהנים ורגועים. עם חבילה משתלמת כזו המטיילים לא מרגישים לבד והם תמיד מחוברים – יכולים לאתר כל יעד, למצוא אטרקציות קרובות או רחוקות, לשלוח הודעות, לשוחח ולבצע פעולות נוספות בלי לחשוב פעמיים על נושא המחיר או על עלויות נוספות – כי הן פשוט לא קיימות.

אם אתם מעוניינים לקבל מידע נוסף על הסים המנצח שלנו, אתם מוזמנים ליצור קשר ונשמח לעמוד לשירותכם ולהשיב על כל שאלה.